Logo
Print this page

ЗНОВУ ПЕРШЕ ВЕРЕСНЯ ПОКЛИКАЛО ЗА ПАРТИ

Свято першого дзвоника чи не найважливіше в житті кожної людини. Хтось цього дня вже вкотре поспішає до школи, щоб ступити на чергову сходинку до майбутнього, хтось прагне освіжити в пам’яті зворушливі спогади про минулі шкільні роки, а хтось несе запашні квіти, щоб привітати свою першу вчительку, яка на довгі роки залишилася в серці. Як і завжди, майданчик біля входу до приміщення навчального закладу заполонили святково вбрані дітки з різнобарвними букетами, усміхнені вчителі та батьки.
Святковий настрій і у одинадцятикласників, і у першокласників, і у батьків, і у вчителів. Першою взяла вітальне слово Директор Вертипорох Олена Миколаївна: «Нехай наступний рік для вас буде мирним, нехай над нами світить ясне сонце. Примножуйте, примножуйте та започатковуйте традиції". Ласкаво запросили у свою родину першокласників, а одинадцятикласникам побажали із впевненістю у себе та свої знання прожити весь рік. Вчителям директор побажала терпіння, посмішок та вдячних батьків. Згадала у вітальному слові Олена Михайлівна батьків, яким подякувала за те, що допомагають зробити належні умови для навчання та розвитку їх дітей, сказала слово вдячності до міської ради, які не залишають школу наодинці зі своїми проблемами».
Також на святі присутні гості із депутатського корпусу Валерій Федорець, Вікторія Остроглазова, Олександр Флоренко та Валентина Шитик. Особливими гостями свята були Лінда та Пол Вікланди.
Валерій Федорець першим узяв слово та привітав із новим навчальним роком усіх присутніх на святі, а особливо звернувся до першокласників та одинадцятикласників. Першачкам побажав швидко влитися у шкільну родину, а випускникам – успішно скласти  ЗНО, знайти себе та закріпитися на професійній стежині.
Валентина Шитик побажала легкого навчання, сказала декілька слів вдячності і педагогам, наголосивши: «Від ваших зусиль і професіоналізму залежить успіх учнів, - та додала, звернувшись до учнів, -  вивчайте мову, історію та будьте патріотами».
2 школа цьогоріч прийняла 45 першокласників, 28 узяла під своє крило Хоменко Ірина Михайлівна, а з 17 працюватиме Назарова Альона Михайлівна. Вперше ці дітки навчатимуться за експериментальною програмою «Пілот» Програма покликана розвивати освітян-управлінців, лідерів змін у освітній галузі, стимулювати автономію вчителя у виборі формату взаємодії на уроці та надати інструменти, аби педагоги могли користуватись цією автономією як унікальною можливістю. Першачки матимуть змогу насолоджуватися процесом навчання та брати від уроку стільки скільки вони хочуть і можуть. Протягом заняття дітки гратимуться на килимках, сидітимуть за круглим столом, аби працювати у колі, тобто уроки будуть проходити у природному для дітей середовищі, щоб вони швидше адаптувалися до шкільного режиму та науки.
2 школа має свої традиції, щорічно, у кінці навчального року влаштовують День подяки, вручають нагороди, дипломи, сертифікати усім тим, хто увесь рік плідно працював та здобував перемоги у різноманітних олімпіадах. Першого вересня, на урочистій лінійці було нагороджено творчу групу вчителів за методичний посібник «Будуємо нову українську школу»
Опанасенко Юлію Миколаївну, Воробйову Олену Володимирівну, Вербицьку Ірину Анатолівну, Семенело Ірину Олексіївну.
Нагороджено учнів: Іванченко Юлію; Тараненко Анастасію, Руденка Максима, Сидоренко Анатолія, Петрашевич Анастасію, Зайченко Дениса та інших школярів.
Урізноманітнили свято виступи одинадцятикласників, танець першачків, але родзинкою свята став виступ учителів, які продемонтстрували за допомгою танцю усе різнобарв’я шкільного життя.
До слова запросили і гостю із США Лінду
Вікланд, яка привітала учнів із першим днем у школі: «Для тих, хто йде до першого класу – це початок розуміння того, які у вас інтереси, для старших класів – початок розуміння того, куди іти в майбутньому, для випускників – початок розуміння того, що для вас важливо здобути знання і формування характеру, доброти, терплячості і усіх хороших рис".
Вразили одинадцятикласники своєю підготовкою до свята, заздалегідь учні причепурилися, аби виокремлюватися серед інших дітей: цьогоріч вони одягнені у модний колір марсала, дівчатка мають одного фасону спіднички та білого кольору блузки, а хлопчики одягли краватки, щоб бути у тон свята. Немов одна команда, щасливі, усміхнені та з найкращими сподіваннями на майбутнє учні вітали усіх зі святом.
Автором ідеї є Воробйова Олена Володимирівна, яка захотіла побачити своїх 24 учнів найкрасивішими у місті.
Натомість інші школи засмутили своїм зовнішнім виглядом, декого декомунізація не торкнулася і закони їм ні до чого, бо ж одинадцятикласники першого вересня вбралися у радянську форму із фартушками, як і традиційно, немов виявляючи протест та байдужість до Незалежності. Можна було б зробуміти, аби діти одяглися у вишиванки, але ніяк не розуміємо, чому ті, хто народилися у Незалежній Україні тяжіють до форми радянських часів.

Template Design © Joomla Templates | GavickPro. All rights reserved.