Logo
Print this page

Прикрили клуб азартних ігор

22 січня слідчим відділом Золотоніського відділу поліції було відкрито кримінальне провадження по факту роботи підпільного грального закладу в м. Золотоноша у відкритому режимі.
1 лютого близько 22.00 год. на підставі ухвали Золотоніського міськрайсуду, працівниками Золотоніського відділу поліції було проведено обшук приміщення на першому поверсі будівлі, що розташована по вул. Шевченка, 153 в м. Золотоноша. 
При вході в дане приміщення було виявлено термінал, через який перераховувалися кошти за надані ігрові послуги, а в сусідній залі – комп’ютери та відвідувачів, яких налічувалося близько десятка, серед них були присутні навіть неповнолітні.
Перерахування коштів відбувалося шляхом внесення купюр в термінал та  введення номера мобільного телефону, на який надходило смс-повідомлення з кодом, який в подальшому потрібно було ввести на комп’ютері та активувавши таким чином азартну гру - продовжувати грати в неї, за що отримувати виграш у певній грошовій сумі. Заклад працював не тільки вдень, а в нічний час, вхід до якого був безперешкодний. Постійно в ньому чергувало двоє працівників – адміністраторів, які допомагали відвідувачам у налагодженні техніки, якщо та робила якийсь збій. Власники закладу, які займалися наданням таких  азартних ігор, на даний час встановлюються.
Під час обшуку було виявлено та вилучено десять комплектів комп’ютерів та один термінал. Роботу горе-закладу зупинено. Осіб, причетних до зайняття гральним бізнесом, буде притягнуто до відповідальності згідно чинного законодавства.
Золотоніський відділ поліції звертається в першу чергу до батьків, які мають неповнолітніх дітей – цікавтеся, де перебувають Ваші діти та чим займаються у вільний від навчання час. Гра в азартні ігри в такому віці – це в першу чергу залежність та перший крок до вчинення адміністративних та кримінальних правопорушень.

Media

Last modified onПонеділок, 08 лютого 2016 15:19
Template Design © Joomla Templates | GavickPro. All rights reserved.