Танці за творчим розкладом

Нещодавно відбувся 18-ий Міжнародний фестиваль мистецтв «АRТ—Весна», у якому взяли участь два танцювальні колективи із Золотоніської міської школи №6. Проходив конкурс  в Київському інституті хореографії імені Бориса Грінченка, головним суддею був відомий на увесь світ артист і танцюрист Григорій Чапкіс.
На конкурсі виступали два танцювальні колективи «Перлинка»:дітки першого і другого класів зі своїм танцем «Козачок» зайняли друге місце. А змішана група старших діток з третього, четвертого і п’ятого класів із своїм танцем «Мені так добре з тобою» зайняли трете місце.
Дітей навчає танцям, залучає на конкурси та фестивалі молода вчителька музики із Золотоніської міської школи Вікторія Сергіївна Кошіль. Вона тричі на тиждень приходить в нашу школу №6 і навчає діток танцям. Відбуваються танці за розкладом так цікаво, що на них ідуть і дівчатка, і хлопчики. Юні танцюристи вивчають рухи, сучасні танці, традиційні й нові. Викладач танців потурбувалася й про костюми для юних танцюристів. Пошили аж три комплекти костюмів, сучасних та барвистих. В них діти виступали не тільки в Києві, а ще й перед тим їздили на конкурс «Просто танцюй» у Корсунь - Шевченківський, де зайняли четверте місце. На 18 травня наші юні танцюристи знову збираються на черговий конкурс до Києва.
  А в школі тільки й розмов та незабутніх вражень від попереднього конкурсу. Для поїздки було замовлено двохповерховий автобус. А як вразила дітей сцена! Сфотографувалися з самим маестро Григорієм Чапкісом!
Вчителька танців Вікторія Сергіївна Кошіль в свою роботу і наших дітей вкладає всю душу, масу енергії і терпіння. Дуже їй за це вдячні! Бажаємо натхнення, творчості й сили, щоб у танці розкривались і розвивались дитячі душі, відчували й творили красу!
Вдячні батьки юних танцюристів міської школи №6

Login to post comments

-1°C

Золотоноша

Mostly Cloudy

Humidity: 87%

Wind: 19.31 km/h

  • 04 Jan 2019 0°C -7°C
  • 05 Jan 2019 -1°C -7°C