Досвід Золотоніської лікарні схвалено для запозичення

В Золотоноші 10 листопада відбулося виїзне засідання Міністерства  регіонального розвитку  за участю заступника міністра Льва Парцхаладзе й команди  столичних відповідальних спеціалістів, а також голови облдержадміністрації Юрія Ткаченка, начальника обласного управління медицини катастроф, керівників районів та головних лікарів райлікарень, а приймали гостей керівники Золотоніського району й міста Золотоноші. Слідуючи правилу, що краще раз побачити, ніж сім разів почути, учасники багатолюдного представницького зібрання, зареєструвавшись в районому будинку культури,вирушили на екскурсію до Золотоніської центральної районної лікарні, щоб на свої очі побачити, як йде реформування медицини на місцях. Приємна подія відбулася ще перед входом до лікарні, коли  голова облдержадміністрації вручив ключі від тут же виставлених двох нових автомобілів для районного центру  первинної медичної допомоги.Потім приємних сюрпризів і здивувань було багато, як тільки гості переступили поріг лікарні. Замість звичної регістратури—по-сучасному реконструйоване фойє, де ведеться самозапис до лікарів у електронному режимі, замість звичайних паперових карток на відвідувачів заводять електронні.Завдяки цьому зникли черги, в такому ж електронному режимі можна отримати  будь-яку інформацію про прийом лікарів, записатися на прийом, просто перепочити на зручному диванчику чи подивитися телевізор. Завдяки проведеному сучасному ремонту приміщення ніби попросторішало. Праве крило першого поверху поліклініки зайняло діагностичне відділення, ліве—процедурно-маніпуляційне та реабілітаційне, знайшлося місце й для цілодобово працюючої аптеки, і для затишного кафе. А на першому поверсі стаціонару розмістили відділення трансфузіології і новостворене відділення невідкладної медичної допомоги з прицілом на роботу госпітального округу.Поповнились вони сучасним діагностичним обладнанням, зокрема й омріяною рентген—установкою вартістю в кілька мільйонів гривень, всюди-- впровадженням комп’ютеризації в лікувальний процес, на що було витрачено 2,85 мільйона гривень, працюють за програмою «Доктор Еліс».
  Після першого поверху учасники зібрання піднялися на четвертий поверх до терапевтичного відділення, де ніби потрапили в якийсь закордонний заклад, а не звичайну районну лікарню.Ремонт з сучасним дизайном, нові ліжка і меблі, плитка, телевізор в кожній палаті й автоматична кнопка виклику. Завідуюча відділенням Надія Віннікова каже, що тепер в них лікуються і відпочивають і такою її оцінкою повністю погоджуються пацієнти. Вона ж демонструє, наскільки завдяки комп’ютеризації пришвидшився й спостився процес: на своєму моніторі набирає прізвище хворого,що поступив, тут же моментально отримує його аналізи від ксімейного лікаря  й призначає лікування. Виграється час, що зачасту ціною в людське життя.
  Захоплені побаченим, гості засипали  основного гіда цієї екскурсії Сергія Примака—головного лікаря Золотоніської центральної районної лікарні   шквалом запитань, які зводились до трьох:  за який час це вдалося зробити? Яким коштом? За яким зразком? Отримували відповідь: за два з половиною роки.Спільними зусиллями й коштами: як державними з фонду регіонального розвитку й обласного бюджету, звідки надійшло до 10 мільйонів, за сприяння народних депутатів і обласних, із районного бюджету—близько 17 мільйонів, із міського—2,5 мільйона, а загалом на реконструкцію й реформування лікарні витрачено близько 30 мільйонів гривень.Проект-місцевий, за принципами зручності й доцільності. Реконструкційний ремонт продовжується: було чути, як дзижчали дрелі і стукотіли молоточки в оперблоці хірургічного відділення,а знадвору було видно риштовання над гінекологічно—пологовим відділенням, де робота йшла повним ходом.
Висловлюючи захоплення й схвалення, присутні прийшли до одностайної думки, що досвід Золотоніської лікарні треба підтримувати й поширювати, про це тут же давали інтерв’ю столичні і обласні керівники, а рядові учасники зібрання жваво ділились приємними враженнями і відкриттями, прикидаючи, що багато чого можна й собі запозичити.
Пленарна частина слухань відбулася в районному будинку культури з виступів із трибуни й під час діалогу за круглим столом. Говорили не тільки про медицину, а про децентралізацію зокрема.Заступник  директора департаменту заходів соціального захисту Сергій Парталян—про створення центрів безпеки громадян із вже запропонованим проектом. Директор міжнародного агентства «Лідерство» Дар’я Бондаренко—про проект «Дім для сироти».Виконавчий директор конфедерації будівельників Віталій Грусевич—про соціально-відповідальний бізнес у цій сфері.  Ельвіра Левченко—про програму «Держмолодьжитло» , Віталій Осташко—про телемедицину.Професор Черкаського національного університету Юрій Триус анонсував свою ґрунтовну книгу про комп’ютеризацію в медицині, що претендує на період реформування стати настільною книгою. Під час діалогу за круглим столом головний лікар Золотоніської ЦРЛ Сергій Примак і головний лікар районного центру первинної медичної допомоги Лариса Насальська більше говорили про насущні проблеми. Зокрема, і в кадровому питанні: хоч за останні роки в ЦРЛ прийшло працювати 13 лікарів, все-таки половину лікарського складу становлять спеціалісти пенсійного й перед пенсійного віку—типова картина інших лікарень, а в двох сільських амбулаторіях взагалі немає лікаря.Так що проблем в медицині вистачає, тому не треба розславлятись при їх вирішенні.

 • 0

ЗВІТ ПІД ОПЛЕСКИ

26 жовтня, в минулий четвер відбувся звіт міського голови Золотоноші перед громадою. Вже традиційний  і передбачений законом про місцеве самоврядування. Віталій Войцехівський всьоме звітувався перед повним залом слухачів у міському будинку культури. При вході всім присутнім  був розданий текст звіту, так що сприймався він не тільки з голосу, а перед самим звітом демонструвався відеофільм «Мандрівка машиною часу», що відновив у пам’яті призабуті картинки змін. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять заступника міського голови Андрія Зайця й найстаршого депутата  Миколу Зарубу, котрих не стало в цьому році.
Звіт відштовхувався від конкретних справ і націлювався на їх продовження в наступному році, тому час від часу підтримувався схвальними оплесками. У Золотоноші 18 діючих економічно активних підприємств,середня заробітна плата 5443 гривні, котра зросла на 43%. У центрі зайнятості на обліку 240 безробітних жителів міста—це найнижчий рівень безробіття в області, а за рік працевлаштовано 199 осіб. 8 тисяч осіб отримують субсидію. 289 осіб скористалися «теплими» кредитами на понад 300 тисяч гривень.Заасфальтовано 16 вулиць і 12 дворових заїздів і є 31 проект на асфальтування вулиць в наступному році. Розпочалася в цьому році робота щодо створення індустріального парку по вулиці Обухова — виготовлення проектно-кошторисної документації, підведення мереж, визначення керуючої компанії вже продовжиться в наступному 2018-у. Як і встановлення сонячних батарей на тій же вулиці Обухова, 65 та спорудження  заводу з виготовлення олії «Ойл продакшн Юкрейн»,по вулиці Канівській—заводу з переробки сої, елеватора  по вулиці Шевченка,3а.Продовжуватиметься реконструкція  полігону твердих побутових відходів, каналізаційного колектора, резервуару чистої води, будівництво набережної і парку «Надія», завершення спорудження плавального басейну в гімназії, завершення реконструкції площі Героїв Майдану  і стадіону ДЮСШ. Під житловий будинок  перепрофілюють колишній гуртожиток по вул. Шевченка, 70, де отримають житло військовослужбовці, а також 5-6 їх сімей зможе поселитися в колишньому дитсадку в Згарях, що тепер перейшов у комунальну власність міста і його переобладнають для цього.Як і перший поверх гуртожитку по вул.. Благовіщенська, 9.Із старого приміщення перебереться краєзнавчий народний музей імені Михайла Пономаренка. На Струнківському полі отримають земельні ділянки АТОвці. Великі плани передбачено і в освіті, які вже зараз реалізуються.До слова, із 4-х інноваційних шкіл області дві працює в Золотоноші—міська гімназія імені Скляренка й школа №2 інформаційних технологій.
Заданий діловий стиль розмови визначив і спрямування запитань із залу.
-Яка доля колишнього заводу «Супутник», де зараз ведуться якісь роботи?
-Цей занепалий об’єкт передано церкві «Відродження» для втілення соціальних проектів зокрема, й адаптації дітей,--відповідь доповнив представник організації Олег Горяченко: тут буде й безкоштовний стоматологічний кабінет, і флюорографія, і реабілітаційний притулок для дітей—сиріт. Також в грудні-січні набиратиме дітей табір «Максимум», що встиг полюбитися дітям і дорослим.
-Яка доля недобудованого заводу «КоронАгро»?
-Поки-що невизначена. Але в задуманому вигляді завод по виготовленню біоетанолу не працюватиме, бо розміщений на пагорбі, вище рівня міста й таїть небезпеку. Його забудовник збанкрутував, споруда-у заставі банку.  За оренду землі заборговано міському бюджету. Новому власнику доведеться  за неї розрахуватися.
-Навіщо даєте дозволи на лотереї—гральні автомати?
-Місцева влада  не має повноважень їх відкривати і закривати. Але має багато клопоту через скарги,що гравці виносять з дому гроші.Однозначно проти таких гральних закладів.
-Чи налаштований мер миритися з депутатом Голубом? Які враження в нього від участі в Раді Регіонального розвитку в столиці, де був присутній і президент?
-З нардепом не сварився, то чому маю миритися? А стосовно участі в роботі ради регіонального розвитку—то враження двоякі. Виступи були без листочка, жива дискусія, можна було переговорити з міністрами, тобто доступність, і це позитив. Але чому ж тоді  реформи в країні йдуть так повільно?—не перестає муляти питання.
Але мер признався, що він оптиміст , закликав присутніх гуртуватися, об’єднуватися, пропонувати свої ідеї й брати участь у їх втіленні.
Цікавим був виступ молодіжного мера Аліни Полегенької, студентки ветеринарного коледжу, яка розповіла про проведене молодіжною радою опитування 496 жителів міста віком від 19 до 76 років.
А закінчилась програма вечора спеціально підготовленим працівниками будинку культури концертом про буремні 90-і роки, коли Україна здобула незалежність. Через пісні, танці, дотепи та сценки поверталися хто в свою юність чи дитинство, загадували майбутнє свого міста. Заходи в міському БК мають благодійний характер, тому і цей не був винятком: для лікування недавно травмованих на пішохідному переході дітей у скриньку вкинули 2252 гривні.

 • 0

У Богодухівці вітали людей поважного віку

В с Богодухівка привітали людей поважного віку. В селі є навіть споруда для ветеранів праці. Там знаходиться місцева картинна галерея і фотографії  учасників ВВВ. Кожен житель села зможе принести фотографію, речі, документи свох родичів, які захищали свою рідну землю від загарбників.
Також у селі постійно діє музей історії краю для усіх охочих знати своє минуле.

 • 0

Півторарічна Мирослава померла після «виховних процедур»

В цю страшну пригоду, що сталася в Золотоноші в ніч із 2-го на 3-е жовтня важко повірити не тільки жителям міста, а й поліцейським, що проводили слідчий експеримент. Від рук 20-річного вітчима загинула півторарічна дівчинка Мирослава. У неї діагностували травму органів черевної порожнини та ушкодження внаслідок контакту з тупим предметом — такий висновок медичної експертизи.

 

Молоді люди Ігор та Каріна жили в цивільному шлюбі. Ігорю — 20, Каріні — 18, ще неповнолітньою вона народила свою першу дитину від іншого чоловіка, а теперішній співмешканець, з її слів, турбувався про дівчинку, навіть називав її доцею. Вони планували й свою другу дитину, бо молода жінка вагітна. Того злополучного вечора Ігор повернувся з роботи близько 19-ої години. А близько 23-ої, приспавши дитину, Каріна пішла до подруг погуляти. Співмешканець її провів, а коли повернувся додому, застав дівчинку в сльозах, Мирослава прокинулася та розкидала по кімнаті речі. Тоді молодий раніше судимий «тато» вдарив крихітку в живіт, мовляв, покарав за те, що голосно плакала й вередувала. Після того пробував її заспокоїти, навіть цукерку пропонував, а коли зрозумів, що в дитини не прослуховується пульс, намагався сам надавати допомогу, а потім викликав швидку допомогу. Загорнувши дитя в свою куртку, біг роздягнутий назустріч швидкій... Та медики зареєстрували смерть дитини о 2.15 години ночі, про що повідомили в поліцію. Описані обставини з’ясували працівники Золотоніського відділу поліції.

Молодого чоловіка затримано, йому оголошено про підозру, подію кваліфіковано за ст. 115,ч.2, п.2 (умисне вбивство малолітньої дитини) Кримінального кодексу України. Йому загрожує позбавлення волі на строк від 10 до 15 років або довічне позбавлення волі.

Ігор — вродливий юнак, виховувався в нормальній сім’ї. Але зовнішність виявилася оманливою. Випадок крайньої жорстокості стався не раптом, адже в нього вже були проблеми із законом: судимість за нанесення тілесних ушкоджень та крадіжку велосипеда. Тим більше, що медичні експерти на тілі дівчинки виявили не тільки свіжі синці, а й задавнені. Молода матуся після гуляння у подруг додому повернулася, коли її співмешканець вже провів «виховні процедури» над крихітною дівчинкою.

 • 0

Коли відремонтують Черкаський міст?


Набравшись великого терпіння, виняткової терплячості, пристосувавшись до умов, люди, яким доводиться з лівого берега Дніпра перебиратися на правий чи навпаки, задаються питанням: коли відремонтують Черкаський міст? Питання до деякої міри риторичне. Бо про обіцяну дату закінчення ремонту, названу ще в червні  при початку робіт, тепер вже навіть не згадують.  Останнім часом на інтернетівських сайтах називаються дві дати—до 30 жовтня і 30 листопада. Останню як найбільш вірогідну називають і представники підрядної організації, і політик Микола Томенко.Врешті, до такого висновку може прийти й будь-хто з проїжджаючих мимо в дизель-поїзді.З вікна цього транспорту видно, що на мосту вже поклали одну смугу монолітного полотна, котру в місцях швів залишилось скріпити імпортованим з Німеччини обладнанням. Тому можна вважати, що половину роботи виконано. Зроблено це за трохи більше, ніж два місяці. При сприятливій розкладці подій ще стільки ж часу  знадобиться  на відновлення другої смуги.
Ходять чутки, що на деякий час — тижнів на 2-3 — рух автомобільного транспорту через міст з технологічних причин взагалі зупинять. Сполучення відбуватиметься лише дизелями. Підтвердити ці чутки чи спростувати ми спробували в декого з компетентних людей, але ні спростувати, ні підтвердити таку інформацію вони не бралися. Поживемо—побачимо.  Звісно ж, набравшись терпіння.

 • 0

Богодухівка відзначила 250-річчя з часу заснування села

250 років з дня заснування Богодухівки, що в Чорнобаївському районі, відзначали минулої п’ятниці. Переповнений сільський будинок культури ледве вмістив бажаючих  взяти участь в цих урочистостях. Розпочалося дійство з відкриття Пам’ятного знаку борцям за волю України - цю місію виконали учасник АТО Юрій Цвітков та медичний працівник-військовослужбовець АТО Лідія Коваленко. Богодухівчани отримали благословення від місцевого священика отця Михаїла Лотиша, а також привітали його з днем народження. Брат з сестрою Василь Колісник та Любов Колісник (Кузнєцова) презентували свою книгу «Богодухівка. Відоме та призабуте з минулого». Учасники відомого вокально-інструментального ансамблю «Мрія» зібралися разом через 40 років після його створення. Вшанували на святі колишніх сільських голів. Тепло сприймали глядачі виступ  самодіяльного гурту «Веселі молодички», юних вокалістів з центру дитячої творчості,святкового настрою додавав виступ духового оркестру із Старого Ковраю. Дітлахи розважалися на атракціонах, роботу яких профінансувала сільська рада. Свято вдалося завдяки злагодженій співпраці  працівників сільської ради на чолі з сільським головою Іриною Олашин, працівників культури, громадськості, за підтримки місцевого сільгосптовариства

 • 0

Із 1-го вересня пільговики їздитимуть по талонах

Із 1-го вересня 2017 року  перевезення пільгових  категорій громадян  в межах Чорнобаївського району  буде здійснюватись за талонною системою. Видача талонів проводиться  сільськими та селищною радами за місцем реєстрації в межах виділених коштів  кожною сільською чи селищною радою. Скористатися безкоштовним проїздом  громадяни зможуть в будь-який день тижня практично на всіх маршрутах перевізників С.Пандаса, А.Сліпощока, ПП «Медіт-сервіс»,ПрАТ «Чорнобаївське АТП-17149, тобто всіма без винятку діючими в районі перевізниками.

 • 0

Поліція розкриває злочини

Нас, як і усіх золотонісців, занепокоїло, що нині у Золотоноші вкрай гостра ситуація із кількістю наркозалежних та, що найнебезпечніше, наркоторговців. З цього приводу ми звернулися у Золотоніський відділ поліції, щоб з’ясувати наскільки наші поліцейські готові боротися із цими злочинцями. Начальник Золотоніського РВ Охріменко Олександр Васильович нас запевнив, що робота усього відділку поліції зараз налаштована таким чином, аби забезпечити спокій міста та району і позбавити золотонісців від цієї чуми. Ми провели власне розслідування та з’ясували, що купити наркотики у Золотоноші можна через Інтернет та соціальні мережі.
Начальник Золотоніського відділу поліції має деякі пріоритети у своїй роботі, перший – боротьба із наркозлочинністю, тому що, зі слів Олександра Васильовича, велика кількість злочинів вчинена або у стані алкогольного сп’яніння, або наркотичного (здебільшого це тяжкі злочини). У місті зараз тривають рейди, нещодавно затримано декілька злочинців, які мали справу із виготовленням та збутом наркотиків. Зокрема, це Руслан С.,  у якого вдома (РМЗ) викрили нарколабораторію, де він виготовляв різноманітні наркотичні засоби, також одним із останніх було затримано Ігоря К., що проживає по вулиці Гоголя та займався збутом наркотиків у особливо великих кількостях. У його помешканні працівники поліції знайшли 15 кілограм канабісу (4 мішки). Не важко підрахувати суму, яку злочинець міг отримати продавши усю партію (зараз «трава» коштує 150 гривень за 3-4 грами, після збуту партії Ігор отримав би близько півмільйона гривень). Олександр Васильович наголошує, що зараз усі сили поліції спрямовані на викриття наркоторговців, увагу найбільше зосереджено на район РМЗ, вул. Баха та вул. Гоголя. Про самі місця збуту наркотиків та будинки (квартири) у яких виготовляються чи зберігаються наркотичні речовини знають містяни, які і повідомляють поліцію.
-    З боку жителів м. Золотоноша почали надходити скарги, що по вул. Гоголя житель Золотоноші займається збутом наркотичних речовин, поліцією було проведено ряд заходів, які забезпечили викриття злочину. Зараз проводяться усі необхідні роботи для того, аби затримати інших злочинців, що проживають у м. Золотоноша та займаються виготовленням чи збутом наркотиків.  Поліція і надалі буде проводити оперативну роботу.
Також у поліції нам у загальному розповіли про останні розслідувані справи: «Нещодавно із с. Благодатне на швидку надійшов дзвінок, що чоловік потребує невідкладної допомоги, пояснили, що людина має тілесні ушкодження і сам прийшов просити про допомогу, після того, як швидка приїхала і почала надавати допомогу потерпілий помер. Лікарі пояснюють, що чоловік не міг сам пересуватися і, найбільше ймовірно, «Швидкій» сказали неправду. Після даного повідомлення про смерть на місце події негайно виїхали працівники поліції, під час приїзду було отримано інформацію про тілесні ушкодження, ступінь яких передбачав смерть. Тобто, чоловік самостійно не міг пересуватися. Підозрювані спочатку заявляли, що потерпілий самостійно прийшов до них просити допомогу, а потім зізналися, що чоловіка побив житель села Благодатне. Причиною бійки була заборгованість потерпілого у розмірі 100 гривень".
Вбивцю було затримано працівниками карного розшуку при спробі втечі, загрожує чоловікові позбавлення волі, яке передбачено статтею 208 КПКУ. Затриманий у вбивстві зізнався.
На минулому тижні у Золотоноші у всіх жителів на вустах були розмови про зухвалого грабіжника, який у нічний час скоював крадіжки, навіть за умови, що господарі квартир були вдома.
-    До поліції надійшло 7 повідомлень, що у нічний час було викрадено із будинків цінні речі та гроші. У всіх будинках були вікна закриті лише москітною сіткою, яку злочинець розрізав та без перешкод проникав у будинок. Нас здивував такий зухвалий спосіб крадіжок, ми відразу зрозуміли, що це хтось чужий, бо у Золотоноші вперше було зафіксовано таке проникнення у житло. Цю версію почали відпрацьовувати.
Перед працівниками поліції стояло нелегке завдання: знайти злочинця, який не залишив за собою ніяких слідів та ніхто його не бачив, тож описати та упізнати не могли. На щастя, із цією складною та заплутаною справою працівники поліції оперативно впоралися тим самим забезпечили золотонісцям спокійне життя. Олександр Охріменко пояснює: «Ми відразу зрозуміли, що це «гастролер», бо раніше подібних випадків ні у місті, ні у районі не було, почали відпрацьовувати можливі шляхи під’їзду до міста. Спочатку залізничний вокзал, автовокзали та переглянули камери спостереження чи не заїжджав у місто підозрілий автомобіль. У поле зору потрапив молодий хлопець, який приїжджав потягом о 18. 00, ми влаштували повну перевірку даної особи, це виявився житель іншого району, ми встановили і особу підозрюваного і з’ясували: був судимий, у м. Сміла займався подібними злочинами. Після усіх перевірок, версія, що це той самий злочинець мала право на життя».
Молодий чоловік у вечірній час спостерігав за квартирами та будинками, перевіряв чи є домашні тварини, які могли б перешкодити йому, куди він може залізти, хто залишає відчинені вікна. Працівники поліції знайшли місце, де крадій переховувався, зробили засідки та чекали на нові ймовірні крадіжки. Також поліцейські з’ясували, що у чоловіка є знайома у Коробівці (мати колишнього однокамерника), яка надавала йому житло у цей період. Працівники поліції під час вчинення злочину закрили залізничний вокзал та виїзд у Коробівку. У нічний час, після скоєння злочину поліцейські затримали злочинця на гарячому. Затриманий він був по вул Обухова, там, де і скоїв останню крадіжку, речові докази вилучено. Тепер чоловікові загрожує позбавлення волі строком від 3 до 6 років.

 • 0

Повним ходом йдуть жнива

Як ми довідалися в Чорнобаївському управлінні агропромислового розвитку, в районі збирання врожаю ранніх зернових та зернобобових культур  розпочалося 10 липня, що на 10 днів пізніше минулого року.В підприємствах основного кола   до збирання підлягають ранні зернові на площі 9 тисяч гектарів.Їх вже обмолочено на 2 тисячах гектарів, що становить 22%  площі. Намолочено зерна  7,6 тисяч тонн при врожайності 36,5 центнера з гектара. В тому числі  озимої пшениці обмолочено  на площі 1,7 тис.га (22,4%), намолочено зерна6,6 тис.тонн при врожайності37,8 ц/га. Горох обмолочено на 200 гектарах (65%), намолочено 545 тонн при врожайності 27 ц/га. Озимий ріпак  обмолочено  на площі 295 га (90%), намолочено 868 тонн, урожайність 29 ц/га.  
  Це попередні показники жнивування. В тих господарствах, де посіви пошкодив буревій, урожай набагато нижчий, а подекуди й нічого збирати. Спеціалісти збирають дефектовочні акти, щоб одержати хоч часткове відшкодування  завданих негодою збитків. Така сама картина і в Золотоніському районі. Непогода напередодні жнив підкосила сподівання хліборобів. Тим  важливіше дотриматися головної заповіді: зібрати хліб до колоска, до зернини.

 • 0

Поліцейські затримали крадія велосипеду


Раніше судимий 35-річний житель Драбівського району викрав двоколісний велосипед у 43-річної місцевої жительки. Жінка розповіла поліції, що близько 13. 00 на велосипеді приїхала до сільської ради, у приміщенні жінка була не більше 10 хвилин, після того як вийшла на вулицю помітила, що велосипед відсутній.
Викрадений двоколісний знайдений правоохоронцями на одній із вулиць міста під час відпрацювання, а крадія затримано поліцією для дачі показів.
Поліцейські, під час патрулювання міста, знайшли велосипед на одній із вулиць, він підходив під опис велосипеда, що у заяві вказала жінка.
Невідомий чоловік пересувався на транспортному засобі в напрямку виїзду з міста. Ним виявився раніше судимий 35-річний житель одного із сіл Драбівського району. Він розповів, що приїхав в гості до знайомих, але їх вдома не було. Хотів швидше повернулися додому. Біля селищної ради побачив не пристебнутий велосипед, і він його вкрав. Що планував з ним робити далі, з’ясовує слідство.
Речовий доказ вилучено. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 185 (Крадіжка) КК України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або громадських робіт на строк від вісімдесяти до двохсот сорока годин, або виправних робіт на строк до двох років, або арешту на строк до шести місяців, або позбавлення волі на строк до трьох років.

 • 0
Subscribe to this RSS feed

-1°C

Золотоноша

Mostly Cloudy

Humidity: 90%

Wind: 11.27 km/h

 • 21 Nov 2017 2°C 0°C
 • 22 Nov 2017 1°C -2°C