Бюджетний профіцит, а в дефіциті засоби для виконання багатьох міських проблем


3-го листопада відбулася чергова 29-а сесія Золотоніської міської ради,на якій були присутні 30 депутатів із 34-х за списком, а також запрошені керівники структурних підрозділів і служб,працівники місцевих засобів масової інформації. Вів сесію міський голова Віталій Войцехівський. На порядок денний було винесено 33 питання, до яких ще додалося двоє додаткових запропонованих архітектором Ігорем Весніним про дачу згоди на відведення земельної ділянки по вулиці Шевченка,3а, де планується спорудження елеватора, та по вулиці Обухова, 58а,де можливо розмістять мийку.
Про виконання міського бюджету за 9 місяців інформувала начальник фінансового управління Галина Степовенко.План надходжень виконано, понад план отримано 741 тисячу гривень.В тому числі виконано план податків і зборів за землю, на транспорт, єдиний податок, акцизний податок та з ввезення пального.Профіцит становить 17 млн. грн., дефіцит покритий за рахунок вільних залишків.Медична субвенція в сумі 11 млн.грн. транзитом перерахована Золотоніській центральній районній лікарні.
Значна кількість питань стосувалася затвердження проектів і відведень ділянок, доповідачем з цих питань був голова комісії з питань будівництва, землеустрою,житлово-комунального господарства і благоустрою—питання розглядалися блочно, більшістю голосів підтримувалися. Як депутат Володимир Юрійович від себе особисто Від імені кварталу №8 подякував Владиславу Восколовичу за співпрацю—за встановлені по вулиці Київській два світильники, щоб вивести звідти смітники.Висловлювались пропозиції про те, щоб придбати автобус для закладів освіти міста. А для обрізування гілля-вишку, яку можна було б придбати на умовах лізингу.
Деяку дискусію викликало питання про надання дозволу церкві ЄХБ «Відродження» на розробку проекту землеустрою на земельній ділянці по вул..Соборна, 10.Думки були різні. Міський голова Віталій Олександрович з огляду на те,що в місті існує 12 християнських конфесій, закликав підійти з точки зору толерантних мешканців, які поважають думку не тільки свою, а й опонента. Тому за проголосувало 22 депутати, 8—утрималися.
Так само різні думки лунали щодо розробки проектів на ділянках по вул. Шевченка,3а та Обухова, 58: вирішили питання зараз не блокувати, а на етапі дачі дозволів екологічною інспекцією їх контролювати.
У доповнення до порядку денного депутати підписали  ще й звернення до Генеральної прокуратури України, в якому висловлювалась стурбованість належним їй гуртожитком в центрі Золотоноші, що нині стоїть без вікон і дверей, приваблюючи криміногенні елементи. Зі свого боку міськрада обіцяла вікна і двері забити, а правове відомство в правовому полі просили визначити  приналежність цього об’єкта.А ще в зверненні зверталась увага на те, що місцева прокуратура зовсім усунулась від роботи по дотриманню правопорядку.
Щодо депутатського звернення Олексія Слюсаря про використання української мови на вивісках, плакатах, рекламі, виступах депутатів, то тут депутати більшістю голосів висловилися за те,що є закон про забезпечення державної мовної політики, який потрібно виконувати. А підкріплювати цей державної ваги документ ще й місцевим рішенням вирішили зайвим.
До наступної сесії постійні комісії та служби готуватимуть питання формування міського бюджету на 2018 рік. Орієнтовно сесія відбудеться 4 грудня, причому не одним, а кількома засіданнями.

Login to post comments

12°C

Золотоноша

Mostly Sunny

Humidity: 56%

Wind: 16.09 km/h

  • 22 Oct 2018 12°C 1°C
  • 23 Oct 2018 11°C 0°C