Успіхи й амбітні плани "Золотоніського бекону"

Останнім часом все менше можна зустріти  людей, які  по - справжньому віддані своїй справі: так, щоб очі світилися і гордість звучала у голосі за те, що живеш  в Україні і займаєшся  улюбленою справою.  Черкащину ще за часів Радянського Союзу вважали центром  тваринництва України, а Золотоніський район – серцем свинарства. Без заперечень, активний розвиток і філософія ТОВ «Золотоніський бекон» тільки закріплює в цьому  позиції нашого регіону.
Підприємство входить  до складу групи компаній «Надія», сфера діяльності якої охоплює промислове та житлове будівництво, рослинництво, садівництво, овочеводство та тваринництво.
Виробничі потужності ТОВ «Золотоніський бекон» розташовані на теренах Золотоніського та Чигиринського районів Черкаської області. Основна робота підприємства спрямована на промислове вирощування товарної свинини. Підприємство має  дві дільниці репродуктору на 1560 та 2520 свиноматок,   дві дільниці відгодівлі та комбікормовий завод на 17 т/год.   
Репродуктор на 2520 свиноматок в с. Щербинівка Золотоніського району –  це  комплекс закритого типу із сучасним обладнанням німецької компанії  Big Dutchman, в якому утримується племінне ядро господарства  в кількості 450 чистопородних свиноматок GGP Hermitage Genetics, Ірландія, породи Ландрас та Велика Біла.
На сьогоднішній день активно ведеться будівництво  сучасного елеватору на 17500 тонн одночасного утримання сировини в с. Крупське Золотоніського району.
Директор Галина Дубовик розповідає: «Велику увагу ми приділяємо саме якості продукції. Сьогодні поширено багато думок про свинину  промислового виробництва, а саме, про вміст різних добавок для росту свиней. Хочу запевнити всіх, що за 12 років  нашої роботи  жодного разу ми не використовували у виробництві різного роду стимуляторів росту. В корми для тварин входять виключно високоякісні технічні культури, такі як пшениця, ячмінь, кукурудза, соя, вирощені на власне орендованих землях, продукти переробки сої та соняшника, а також вітаміни А, D, E, B  та мінерали: кальцій, цинк, залізо, мідь, йод, селен та інші, тобто без чого не може  рости і розвиватися тварина. Тому наша продукція користується великим попитом на ринку України. Основними покупцями свинини є відомі м’ясопереробні підприємства: Глобинский, М’ясний, Антонівский, Житомирський м’ясокомбінати.
Але не можу не сказати, що  основною  гордістю підприємства є  колектив: це 165  близьких мені людей, які щодня, не зважаючи на  святкові дні, погоду та інше, працюють на підприємстві. Вклад кожного відчувається в їх нелегкій роботі. Останнім часом   моїм бажанням і, можна сказати метою, є разом із колективом розробити систему мотивації, яка дозволить   отримувати дійсно високу заробітну платню за показники їх роботи і  буде служити стимулом для покращення результатів роботи підприємства в цілому.»
Говорячи про підприємство ТОВ «Золотоніський бекон» та групу компаній «Надія», не можна не оминути вклад підприємства в соціальний розвиток села. Кожне свято, що проходить в селі, не обходиться без участі підприємства. Доброю традицією стало привітання мешканців с. Крупське із Днем села,  Днем сільськогосподарського працівника, Днем перемоги  у Другій світовій війні, Днем молоді за участю  Черкаської обласної філармонії,  тріо «Вербена», народної артистки України Лідії Зайнчківської, заслуженої артистки України Євгенії Крикун, солістами Черкаського академічного заслуженого українського народного хору,  обласного драматичного театру із виставою «За двома зайцями», Черкаського обласного драматичного театру, щорічне привітання випускників шкіл с. Кропивне і с.Крупське   та іншими святами, що проходять в селах.
І головне, що підприємство на цьому не зупиняється. Одним із головних стратегічних напрямків його розвитку є початок будівництва сучасного м’ясопереробного підприємства та створення власної торгівельної марки. Місцем для його будівництва обрано місто Золотоноша.
Заступник директора із комерційних питань ТОВ «Золотоніський бекон» Олександр Борис, який безпосередньо очолить даний напрямок, з впевненістю говорить про майбутні плани: «Так, плани дійсно амбіційні. 2014 – 2016 роки були для тваринників економічно важкими. Сьогодні на внутрішньому ринку склалася досить не проста ситуація із свининою в живій вазі, а саме значне скорочення поголів’я. Станом на перше вересня 2017 року сільськогосподарські підприємства утримували 3,45 млн свиней, це на 0,4 млн голів менше, ніж станом на відповідну дату минулого року. Зменшення числа свиней торкнулося усіх регіонів України. На жаль, сьогодні в Черкаській області не існує жодного сучасного м’ясоперебного підприємства. Наші плани на 2018 рік не є безпідставними. На відміну від інших, ми маємо стабільну сировинну базу,  свиней І категорії, які щотижня відправляємо на м’ясопереробні підприємства в інші області України, тому і плануємо власне, яке повністю буде відповідати  ветеринарно-санітарним вимогам України та ЄС,  принципам НАССР (Hazard Analysis and Critical Control Points), закладеним у системі ISO і прийнятим у більш ніж 90 країнах світу, із автоматичною лінією забою й первинною переробкою потужністю  120 голів/годину, де пакування продукції буде здійснюватися із застосуванням захисного вакууму. Вироблену продукцію будемо реалізовувати під власною торгівельною маркою, постачаючи на ринок якісну охолоджену свинину, напівфабрикати та готові м’ясо – ковбасні вироби.   І мабуть головне, про що треба сказати, це створення близько 150 – ти робочих місць, збільшення відрахувань до місцевого та загальнодержавного бюджетів, тощо.»
Якщо взяти до уваги більш як 10-ти річний досвід роботи   ТОВ «Золотоніський бекон»,  його значний  вклад в соціально – економічний розвиток Золотоніського та Чигириньского районів Черкаської області є сподівання, що створення нового сучасного підприємства  надалі  сприятиме подальшому розвитку м. Золотоноша, а саме благополуччю місцевого населення і це мабуть основне, що можна  сказати і на що можна сподіватися.
Користуючись нагодою, що наближається наше професійне свято – День працівника сільського господарства України. Наша країна не дарма у всьому світі визнана конкурентною аграрною державою, адже головним її ресурсом завжди були і залишаються працьовиті люди, віданні своїй справі, які своєю невтомною працею сприяють добробуту всієї держави.
Цінуючи неоціненний вклад у розвиток аграрної галузі, вітаю всіх із святом! Бажаю міцного здоров’я, натхнення на нові звернення і щоб наша з вами справа приносила задоволення та очікувані плоди!

Login to post comments

12°C

Золотоноша

Mostly Sunny

Humidity: 56%

Wind: 16.09 km/h

  • 22 Oct 2018 12°C 1°C
  • 23 Oct 2018 11°C 0°C