КРАСА ВРЯТУЄ СВІТ

Салон краси "ЛЯЛЯ" - це територія краси та комфорту! Тут цінують кожного клієнта, для персоналу якість та сервіс - найважливіші елементи роботи! Кожен клієнт, що покидає заклад після після процедури, залишається щасливим та задоволеним, сповненим позитиву та енергії! У "Лялі" про клієнтів турбуються та люблють, тому часто організовують усілякі конкурси, аби клієнт міг насолодитися процедурою безкоштовно!
Нещодавно у студії краси провели конкурс і обрали 3 переможців. Перше місце виборола Сененко Катерина, другою стала Анастасія Тімохіна, Третя - Тараненко Вікторія. Для дівчат підготували призи, про які мріє кожна - зачіска, макіяж, фарбування та моделювання волосся, нарощування нігтів. Переможниця отримає увесь ряд послуг безкоштовно!!! А дівчата, які посіли 2 і 3 місце зможуть обрати одну із послуг на вибір.
Ми поспілкувалися із Іванною Андрієнко, яка розповіла, що у студії краси "Ляля" тільки якісна косметика найкращих світових брендів! Кожному клієнту гарантують  БЕЗПЕКУ здоров`ю! Всі майстри, що працюють у студії краси "ЛЯЛЯ" висококваліфіковані, всі інструменти та поверхні дизинфікуються спеціальними диз. засобами, суворо дотримується весь процес обробки інструментів, рук перед початком процедури! Власниця салону краси наголошує, що надзвичайно комфортна атмосфера в середині салону! Персонал завжди зможе надати кваліфіковану допомогу, або пораду стосовно питань, що Вас цікавитимуть!
Наголошує Іванна Андрієнко, що всі майстри - дипломовані спеціалісти із великим досвідом роботи. Професіонали, які люблять свою справу, цінують та поважають клієнтів, а саме головне - якісно виконують свою роботу!
Новинкою студії краси нещодавно стала лампа SUNUV - це революційна новинка нейл-індустрії, яка дозволяє зменшити час процедури сушки 1 нігтя від 3 до 10 секунд. Важливо, що унікальне біле світло не впливає на шкіру рук та зір.
У салоні краси "ЛЯЛЯ" велика кількість послуг та приємні ціни! Якість послуг ГАРАНТОВАНА! (Велика кількість дипломів, подяк та сертифікатів, регулярне відвідування майстер класів та навчань за новітніми техніками).
Ставайте красивішими разом із студією краси "ЛЯЛЯ", що знаходиться у м. Золотоноша ,
вул. Шевченка 153, тел. 097 249 67 70.

Login to post comments

-1°C

Золотоноша

Cloudy

Humidity: 96%

Wind: 12.87 km/h

  • 15 Dec 2018 0°C -5°C
  • 16 Dec 2018 -4°C -7°C