Благоустрій, паркування, утримання домашніх тварин: нововведення у 2018 році

Як бути із домашніми улюбленцями
У грудні сесією міської ради було прийнято рішення про затвердження правил утримання тварин у м. Золотоноша.  У обов’язковому порядку будуть зареєстровані ті тварини, які звернулися до ветеринарного лікаря. Досі вирішується чи це буде чіп, чи, можливо, жетончик, який міститиме серійний номер тварини. Основна мета цього закону – ідентифікація  тварин, аби інформативно забезпечити тих, хто може постраждати від тварини, або ж на випадок, якщо домашній улюбленець загубиться, його  легше буде відшукати.
Тварина буде мати свій профіль, де зберігатиметься уся потрібна інформація про неї, з фото. Також у профілі будуть вказуватися усі маніпуляції, які прододили тварині. Це рішення прийнято для того, аби розширити самосвідомість власників та передбачити адміністративну відповідальність, яку понесуь власники своїх улюбленців, якщо тварина нанесе шкоду.
Паркуватися стане дорожче
Також прийнято рішення про паркування транспортних засобів. Тепер правила у місті жорсткіші і нововеденння передбачає: не чекати водія, а залишити листівку на лобовому склі, аби повідомити власника про порушеня. Копію такої листівки (постанови про правопорушення) буде надіслано власнику (тому, на кого зареєстровано ТЗ), поки що не передбачено покарання особи, яка була за кермом, хоча у відділі контролю за благоустроєм міста сподіваються, що найшвидшим часом це питання вирішиться і відповідати за неправильне паркування та інші порушення буде безпосередньо той, хто порушив правило, а не власник транспортного засобу.
Вільні дороги    
Починаючи з 2 січня, відділом контролю за благоустроєм міста управління ЖКГ оголошено місячник. Метою цього місячника є виявлення порушень Правил благоустрою міста, що стосується зберігання будівельних матеріалів, перекриття чи перегородження проїздів та проходів, що унеможливлює рух техніки та пішоходів. Особливо гостро постає ця проблема у період розчистки вулиць від снігу, коли спеціальна техніка не може проїхати через зберігання будівельних матеріалів на вулицях або навмисне встановлення перешкод. Через це іноді з ладу виходить спеціальна техніка, яка розчищає вулиці. Порушникам будуть видаватися приписи, а в разі невиконання його вимог винні особи будуть притягуватись до адміністративної відповідальності, за 9 днів нового року уже складено 15приписів.
Із коментарів Олександра Городинця,  головного  спеціаліста відділу контролю за благоустроєм міста управління ЖКГ.

Login to post comments

-2°C

Золотоноша

Cloudy

Humidity: 98%

Wind: 8.05 km/h

  • 14 Dec 2018 0°C -2°C
  • 15 Dec 2018 0°C -5°C