Вони врятували Назара

Школяра  Назарчика батьки з Тального привезли погостювати до родичів у село Піщане Золотоніського району.Того ранку подалися кудись в своїх справах, а хлопчика, який ще спав, залишили на 80-річну бабусю.
Бабуся займалась якимись своїми домашніми справами, а почувши якесь дивне потріскування, вийшла в коридор, який вже разом з ванною був затягнутий димом. Вона босоніж вискочила надвір й стояла з піднятими руками, від переляку не могла ні говорити, ні звати на допомогу. Дорогою йшли двоє хлопців—односельчан Владислав Палій і Олександр Ісаєнко (1982 і 1984 років народження), й побачивши в дивному стані літню жінку, стали допитуватись, що сталося. Не довідавшись нічого зрозумілого, допитувались, чи є ще хтось в хаті. Бабуся ніби прокинулась: там у найдальшій кімнаті залишився сонний хлопчик, внук. Вони кинулися до вікна, розбивши його полінякою. Але шибка була занадто вузькою, щоб їм залізти до середини. Спершу з кімнати не було чути ніяких звуків, а потім озвався дитячий голос: він не бачить куди йти! Йди на наш голос»--звали вони малого й він приповз до вікна, звідки вони його й витягли. Тут же передали в руки батькам, які підоспіли  та посадили його в машину для надання допомоги. А обидва хлопці разом з іншими односельцями збили вогонь на будинку, поки пожежу гасити прибув спец автомобіль із агрофірми «Маяк». Цим самим запобігли завданню великої шкоди будинку , пожежа в якому почалася через коротке замикання електропроводки.
Владислав Палій та Олександр Ісаєнко—молоді сильні чоловіки, одружені, мають вже свої сім’ї та дітей, не задумуючись прийшли на допомогу в потрібний момент і врятували хлопця Назара, котрий вдячний своїм рятувальникам.
На фото: Владислав Палій та Олександр Ісаєнко, врятований ними Назар.

Login to post comments

-1°C

Золотоноша

Mostly Cloudy

Humidity: 87%

Wind: 19.31 km/h

  • 04 Jan 2019 0°C -7°C
  • 05 Jan 2019 -1°C -7°C