Оновлений 19:28:46 06.11.2018

Хрещенські витівки циклону

Безсніжним видалось новоріччя 2018-го року.Зате перед Водохрещем погода постаралася. Вранці 17 січня землю зверху злегка притрусило сніжком.Зате вночі 18 січня снігу  ввалило до 30 сантиметрів. Вологого, важкого, з якого при відлизі легко було качати снігові баби. Проте було не до розваг. Бо під вагою мокрого снігу обривалися електричні проводи й зникало світло. Ламались гілля дерев і цілі дерева.Утруднював картину стихії ще й дощ, що поливав сніг після полудня. Важко було пройти й проїхати як на міських вулицях, так і до сіл. Три дні залишались без електроенергії Вільхи, Коробівка й Кедина Гора. Досі немає мобільного зв’язку з Деньгами. Відключалось світло і в деяких житлових мікрорайонах Золотоноші. А в суботу трапилась серйозна поломка на Домантівському водозаборі й місто зранку й до вечора було без води. Не рахуючись із зусиллями й часом, працювали комунальники «Міськводоканалу» й ввечері  у споживачів з крана потекла вода.
Із четверга й до неділі бушувала стихія. Хоч в цей час кудись було не доїхати, а ще кудись—не пройти, однак як кажуть, обійшлися «малими жертвами»--без особливих прикрощів.
У міських комунальників не вистачало своєї техніки. Тому з Піщаної із агрофірми «Маяк» на виручку прибули розгортати дороги два потужні трактори—бульдозери «Джон Дір».

Login to post comments

-3°C

Золотоноша

Mostly Cloudy

Humidity: 62%

Wind: 28.97 km/h

  • 16 Nov 2018 0°C -5°C
  • 17 Nov 2018 -1°C -4°C