Оновлений 08:10:19 19.07.2018

Ліцей випустив дипломованих кухарів-кондитерів

Золотоніський професійний ліцей нещодавно випустив 16 молодих спеціалістів за фахом кухар—кондитер, які разом з дипломами одержали також атестат про середню освіту. Із закінченням навчання та здобуттям професії їх першим на урочистостях поздоровив  директор професійного ліцею Костянтин Короткий.
Дипломи з відзнакою отримали  три ліцеїстки: Тетяна Зеленська, Дарина Потьомка, Аліна Соломаха. Вони не тільки гарно навчалися, а  й були учасницями різних конкурсів.Тетяна Зеленська посіла перше місце  на одному із Всеукраїнських конкурсів, а Дарина Потьомка здобула  звання майстра спорту із пауерліфтингу.  Присутня на урочистостях помічник народного депутата Владислава Голуба Оксана Гіщина поздоровила всіх випускників і побажала їм  професійного злету й широкої та прямої життєвої дороги, а чотирьом найуспішнішим випускницям вручила  чотири сертифікати на отримання грошової винагороди.Раділи за своїх дітей батьки.
Вже дипломовані кухарі-кондитери вручили своїм наступникам  символічний "Ключ знань".
Після вручення атестатів  та дипломів  для випускників відбувся святковий концерт, який подарував хореографічний колектив під керівництвом Людмили Федини.

Login to post comments

18°C

Золотоноша

Cloudy

Humidity: 92%

Wind: 22.53 km/h

  • 21 Jul 2018 25°C 17°C
  • 22 Jul 2018 24°C 16°C