Ліцей випустив дипломованих кухарів-кондитерів

Золотоніський професійний ліцей нещодавно випустив 16 молодих спеціалістів за фахом кухар—кондитер, які разом з дипломами одержали також атестат про середню освіту. Із закінченням навчання та здобуттям професії їх першим на урочистостях поздоровив  директор професійного ліцею Костянтин Короткий.
Дипломи з відзнакою отримали  три ліцеїстки: Тетяна Зеленська, Дарина Потьомка, Аліна Соломаха. Вони не тільки гарно навчалися, а  й були учасницями різних конкурсів.Тетяна Зеленська посіла перше місце  на одному із Всеукраїнських конкурсів, а Дарина Потьомка здобула  звання майстра спорту із пауерліфтингу.  Присутня на урочистостях помічник народного депутата Владислава Голуба Оксана Гіщина поздоровила всіх випускників і побажала їм  професійного злету й широкої та прямої життєвої дороги, а чотирьом найуспішнішим випускницям вручила  чотири сертифікати на отримання грошової винагороди.Раділи за своїх дітей батьки.
Вже дипломовані кухарі-кондитери вручили своїм наступникам  символічний "Ключ знань".
Після вручення атестатів  та дипломів  для випускників відбувся святковий концерт, який подарував хореографічний колектив під керівництвом Людмили Федини.

Login to post comments

-1°C

Золотоноша

Mostly Cloudy

Humidity: 87%

Wind: 19.31 km/h

  • 04 Jan 2019 0°C -7°C
  • 05 Jan 2019 -1°C -7°C