За п’ятак треба їздити не так (в Золотоноші ввели кілька додаткових рейсів міських автобусів)

По різних містах нині тривають дебати щодо підвищення вартості квитка за проїзд в міських автобусах. Йдеться про підняття тарифу до 5 гривень. В Золотоноші  вже пару років проїзд в міських автобусах становить 5 гривень і до такої такси звикли. Проте на останній сесії міської ради про автобусні перевезення депутати говорили досить палко. Про комфорт проїзду, коли в салон пасажирів набивається як оселедців у години-пік, висловлювали побажання випускати на лінію машини  більшої місткості, про інтервали руху автобусів. Навіть пропонували місту закупити зо два автобуси та використовувати їх для міських перевезень.
Підняте питання продовжили розглядати на недавній розширеній нараді, на яку були також запрошені голова наглядової ради АТП-17112 Петро Малишко та директор автотранспортного підприємства Володимир Кузьменко. Представники міськради й підприємства-перевізника дійшли згоди про потребу виділення додаткових рейсів.
Тепер Додатковий автобус з’явився на маршруті №5—вранці  він матиме два рейси—о 7.30 та 7.45,  а також добавиться післяобідній додатковий рейс о 14.20. Протягом місяця буде проаналізовано роботу й на маршруті №1 та добавлено рейсів. А в базарні дні четвер та неділю на недільному ринку буде введено зупинку сільських автобусів.

Login to post comments

-1°C

Золотоноша

Mostly Cloudy

Humidity: 87%

Wind: 19.31 km/h

  • 04 Jan 2019 0°C -7°C
  • 05 Jan 2019 -1°C -7°C