Поштові послуги ущільнюються

Із 17 березня 2018 року буде закрите відділення зв’язку, розташоване в Золотоноші на залізничному вокзалі, яке обслуговує мешканців прилеглого мікрорайону поблизу маслоробного комбінату та жителів Згарів.
Саме жителі цього мікрорайону й непокояться такою не зовсім приємною новиною. Про закриття цього відділення начальник Золотоніського підрозділу поштового зв’язку Ніна Івашина вже отримала офіційний наказ із «Укрпошти», яка не продовжила договір оренди на це примішення. Причини закриття відомі; відділення нерентабельне, висока орендна плата.
Керівниця Золотоніського підрозділу «Укрпошти» Ніна Івашина запевняє, що це не позначиться на поштових послугах. Листоноші, як і раніше, доставлятимуть пенсію та підписні видання. Вона радить мешканцям того мікрорайону звертатися за послугами до листонош. А саме, листоноші можуть приймати комунальні платежі, доставляти посилки, поповнювати рахунки мобільного та інтернет-зв’язку, купувати товари першої необхідності , проводити передплату періодичних видань, тощо.
Реорганізаційні зміни відбуватимуться і в Чорнобаївському відділенні поштового зв’язку, після чого деякі послуги переберуть на себе Черкаси.

Login to post comments

-1°C

Золотоноша

Mostly Cloudy

Humidity: 87%

Wind: 19.31 km/h

  • 04 Jan 2019 0°C -7°C
  • 05 Jan 2019 -1°C -7°C