Допомогти тому, хто цього потребує

Майже у кожного з нас вдома є речі, якими ми вже не користуємося, але й не викидаємо. Можна зробити добру справу і подарувати те, що вже непотрібно, тим, кому це дійсно стане у нагоді. Якщо ви вирішили здати непотрібні речі благодійним організаціям чи притулкам, пам’ятайте, що одяг повинен бути чистим, а речі – мати задовільний стан.
Перш ніж збирати пакунок і поспішати везти його, краще зателефонуйте за вказаними телефонами і уточніть всі деталі - 5 - 25 - 37. Тут вам люб'язно пояснять які речі чи продукти харчування можуть узяти, аби допомогти тому, хто цього потребує.
До Золотоніського міського центру соціальної допомоги, що знаходиться на Благовіщенській, 87 можна приносити будь-який одяг, дитячі речі й іграшки, чоловіче та жіноче взуття різних розмірів. Також є потреба у памперсах, колясках, костилях, кріслах-каталках. Головна вимога – усі речі повинні бути чистими. Одяг має бути випраний і випрасуваний. Організація надає соціальну та іншу допомогу різним категоріям громадян.
Людмила Тіборівна Неліна розповідає: "Крім того, що можна взяти необхідні для себе речі також можна отримати дещо і у прокат, це практикується центром. Зокрема, подарований Юлією Дмитрівною Зінченко тренажер можна при потребі узяти для тимчасового користування".

Login to post comments

-1°C

Золотоноша

Mostly Cloudy

Humidity: 87%

Wind: 19.31 km/h

  • 04 Jan 2019 0°C -7°C
  • 05 Jan 2019 -1°C -7°C