Оновлений 08:38:33 30.04.2019

Чорнобаївські депутати - спортсмени виграли обласний тур змагань, а на всеукраїнський не втовпились

Вже стало традицією проводити спортивні змагання серед народних депутатів різних рівнів рад. Цієї весни також відбулися такі змагання: у квітні - зональні, у травні - обласні, а із 6 по 11 червня протягом 5 днів проходили V Всеукраїнські змагання у причорноморському місті Чорноморськ Одеської області (перейменований Іллічівськ).
 Цієї весни виявилися на висоті депутати Чорнобаївського району. В зональних змаганнях вони здобули переконливу перемогу і вийшли у фінал. Невипадковість свого успіху підтвердили на обласних змаганнях, де завоювали перше місце та удостоїлися кубка переможців. Крім кубка удостоїлися ще 5 призових грамот за перше місце по футболу,за перше місце по шашках, за друге місце з настільного тенісу (жінки), за третє місце з настільного тенісу (чоловіки), за третє місце із шахів серед жінок. Перемога команди була чистою, бо в жодній з ігор чорнобаївці не зазнали поразки. Причому, таку перемогу вони здобули вперше. Тому розраховували поїхати на Всеукраїнські змагання і там захищати честь області.
 Але сталося по-іншому. Для Всеукраїнських змагань набрали збірну команду із представників 9 районів. У команду Черкаської області ввійшло 22 спортсмени й лише один - від Чорнобаївського району - депутат Хрестителівської сільської ради Михайло Павлович Кожушний - гра в шахи. Також на Всеукраїнські змагання поїхав депутат Іркліївської сільської ради воротар Сергій Степаненко, але ж він в обласних змаганнях участі не брав. Через таку вибірковість чорнобаївські депутати почуваються ображеними, що з ними вчинили несправедливо.
 На Всеукраїнських змаганнях представник Чорнобаївського району Михайло Кожушний не зганьбився і зайняв друге місце. Депутати Черкащини зайняли командне четверте місце, набравши загалом 375 очок. На першому місці команда Івано-Франківської області (438 очок), на другому-Рівненської (383 очка), на третьому –Житомирської ( 381 очко).
  В. Андрійченко На фото –голова Чорнобаївської районної ради Григорій Зінченко з кубком та дипломом обласних фіналістів