Оновлений 07:49:04 14.06.2018
Заголовки:

Діти з Авдіївки відпочивають у Золотоноші


Два десятки юнаків та дівчат із прифронтової Авдіївки прибули минулого тижня на оздоровлення та культурний відпочинок до нашого міста. Група дітей з Донбасу гостює тут вже не вперше, а ажіотаж навколо відвідин лівобережного міста цього року був чималим. Гостювання стало можливим завдяки тісній співпраці нашої міської ради і тамтешньої військово-цивільної адміністрації.
Юні українці зі Сходу прибули до Черкащини минулої п’ятниці під керівництвом своїх учителів. Зустрічали їх колишні земляки, а нині жителі Золотоноші. Серед них – волонтер та спортивний тренер Олексій Дроб’язко, завдяки якому плідні зв’язки між містами і почали розвиватися ще рік. Оселилася делегація традиційно у місцевій санаторній школі-інтернаті, котра вже не вперше приймає в себе гостей з Донбасу.
Протягом двох тижнів на юних авдіївців очікують чимало екскурсій, знайомство з містом, а також поїздки до культурних та історичних пам’яток Черкащини й Київщини. До підтримки найменших співвітчизників із прифронтової зони долучилися золотонісці всім миром, адже фінансуються перебування дітей виключно за рахунок господарів. На допомогу відгукнулися міські депутати Наталія Зеленська, Віктор Душка та Вікторія Остроглазова, депутат облради Віктор Полозов, комунальне підприємство “Міський ринок”, заводи “Еконія”, “ФЕС УКР”, “Золотоніський маслоробний комбінат” і “Златодар”, агроферма “Маяк”, приватні підприємці Володимир Супрун-Черес, Ігор Павлов, Артем Антропов, Віталій Гавва, Віталій Гончар, Іван Филь, Олег Щербатюк та Олексій Ярош.

Login to post comments

15°C

Золотоноша

Clear

Humidity: 85%

Wind: 11.27 km/h

  • 21 Jun 2018 28°C 13°C
  • 22 Jun 2018 31°C 17°C