Оновлений 08:38:33 30.04.2019

Знову “накрили” гральний заклад

В провадженні Золотоніського відділу поліції ГУНП в Черкаській області знаходяться матеріали досудового розслідування, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 203-2 КК України - зайняття гральним бізнесом.
В ході досудового слідства встановлено, що на території м. Золотоноша працює гральний заклад, в якому розташоване обладнання, через яке гравці ставлять ставки та отримують виграші. Даним закладом – виявилося славнозвісне приміщення, що знаходиться по вул. Шевченка, 153 в м. Золотоноша, але на другому поверсі цієї будівлі.
08.04.2016 з 20.00 год. до 22.00 год. на підставі ухвали слідчого судді Золотоніського міськрайонного суду, працівниками поліції Золотоніського відділу поліції було проведено обшук приміщення, в ході якого вилучено сенсорні ігрові апарати завдяки, яким гравці отримували доступ до гри, обов’язковою умовою участі в якій є сплата гравцем грошей або адміністратору, або через систему електронних платежів, що дає змогу учаснику отримати виграш у будь-якому вигляді, так і не отримати його залежно від випадковості. Всього поліціянтами було виявлено та вилучено вісім ігрових автоматів, обладнання для доступу до мережі у вигляді двох роутерів та одного маршруторизатора, системний блок комп’ютера оператора грального закладу та грошові кошти, які надходили від гравців та якими розраховувалися з «призерами».
По даному факту проводиться досудове розслідування за ч. 1 ст. 203-2 зайняття гральним бізнесом, яке карається штрафом від десяти до п’ятдесяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Попри заборони, які були встановлені Законом України «Про заборону грального бізнесу в Україні» від 15 травня 2009 року, деякі підприємці все-таки відкривають гральний бізнес під приводом інтернет-кафе чи державних лотерей, тощо.  А тому, працівниками Золотоніського відділу поліції й надалі активізовуватимуться заходи з установами у сфері грального бізнесу, які здійснюють свою діяльність під видом легальних закладів.

Last modified onВівторок, 19 квітня 2016 17:58
Login to post comments

-1°C

Золотоноша

Mostly Cloudy

Humidity: 87%

Wind: 19.31 km/h

  • 04 Jan 2019 0°C -7°C
  • 05 Jan 2019 -1°C -7°C