Оновлений 08:38:33 30.04.2019

Видивлявся у небі не зорі, а телефонні проводи

23 червня дільничними офіцерами поліції Золотоніського відділу поліції було здійснено відпрацювання міста з метою виявлення осіб, які здійснюють викрадання телефоннів проводів.
Так, патрулюючи вулицею Танкістів близько 02.00 год. поліцейськими було помічено чоловіка, який уважно спостерігав за телефонною лінією, що прокладена в повітряному просторі.
Наблизившись до нього, поліцейські представилися та поцікавилися тим, що в таку пору чоловік робить на вулиці. При розмові він повідомив, що крокує до свого товариша, який проживає в с. Нова Дмитрівка. Подивившись на чоловіка, поліцейські помітили сумочку, яка кріпилася у нього на ремені, після чого запропонували йому показати її вміст. При відкритті якої було помічено в ній поліетиленовий мішок, пласкогубці, викрутку на пару перчаток. Після цього стало зрозуміло до якого товариша іде гостювати 24-річний житель м. Золотоноша.
У викраденні телефонних проводів останній зізнався та повідомив, що вчиняє подібні крадіжки та цього дня планував вчинити чергову. Причиною крадіжок назвав нестачу коштів на проживання, тому вирішив заробляти на людських потребах. Обпалював провода Володимир на болотистій місцевості поруч із районом Струнківки, а здавав вже добуту мідь, яка складала майже кожного разу по 3-4 кг. на металоприйомних пунктах в м. Золотоноша по вул. Обухова та Заводській, хоча власники вказаних металоприйомних пунктів неодноразово попереджалися про недопустипість приймання міді, яка випалюється із телефонних проводів та негайного повідомлення про випадки звернення осіб з даного приводу.
Наразі розпочато досудове розслідування за ч. 1 ст. 185 КК України та становлюються всі епізоди крадіжок, вчинені Володимиром та збитки, які були заподіяні ВАТ «Укртелеком».

Login to post comments

-1°C

Золотоноша

Mostly Cloudy

Humidity: 87%

Wind: 19.31 km/h

  • 04 Jan 2019 0°C -7°C
  • 05 Jan 2019 -1°C -7°C