Із сесії Золотоніської міської ради. Принципова позиція щодо газової труби, металопунктів та оренди

28-а сесія Золотоніської міської ради відбулася 3 жовтня, на яку прибуло  й зареєструвалося 26 депутатів, керував роботою сесії міський голова Віталій Войцехівський. На порядок денний було винесено й розглянуто 23 питання.
У зв’язку зі смертю найстаршого депутата Заруби Миколи Павловича від радикальної партії черговим за партійним списком став Пузєєв Олександр Олександрович, якому міський голова й вручив посвідчення депутата та привітав з обранням, Олександр Олександрович виявив бажання працювати в тій же депутатській комісії з питань будівництва та благоустрою, що і його попередник.
Слідуючи  усталеній традиції, першим з порядку денного розглядалося питання про відсутність природного газу в будинку №61 по вулиці Шевченка - ця ситуація була названа як кричуща й безпрецедентна на порозі опалювального періоду. Доповідав з цього питання запрошений начальник Золотоніського управління газового господарства Валерій Анатолійович Безбородов. Він не погодився, що ситуація така критична, наголосив на вимогах безпеки, повідомив, що коли в будинку проводили ПТО, трубу опломбували, газ був закритий, а пломбу зірвали. Він послався на те, що  ще із 1.06 направляє листи комунальним експлуатуючим службам з пропозицією заключити договір, та на його листи немає відповіді. Директор «Янтаря» Володимир Гончар послався на постанову 869, згідно з якою проводиться формування тарифу на обслуговування будинку й наголосив, що таких підстав немає. На що Безбородов зауважив, що та постанова вже не працює й порадив керуватися газовим кодексом, прийнятим у 2016 році. Наполягав ситуацію вважати надзвичайною й представник будинку Андрій Чопоров, повідомивши, що 15 квартир сидять без газу, позбавлені можливості приготувати їсти. Проявити повагу до людей просив керівника газової служби депутат Віктор Душка, а Сергій Слюсар — не тільки в цьому питанні, а й щодо звернень і звітів абонентів за використаний газ. З огляду на такий діалог міський голова запропонував питання винести на окрему невідкладну нараду за участю  всіх зацікавлених сторін, яка мала відбутися того ж дня по завершенні сесії.
Другим було розглянуто питання про роботу приймальних пунктів металобрухту, з якого доповідав слідчий Золотоніського відділу поліції  Ростислав Ковтун. Йшлося про нещасний випадок 13 вересня, що трапився на одному з пунктів по вулиці Заводській, у Золотоноші, коли  працівник  отримав 70 відсотків опіків тіла і нині у важкому стані знаходиться в опіковому центрі Черкас. Слідчий доповів, що проведена перевірка Держнагляду праці, проведено 3 обшуки, цивільно-правовий договір з потерпілим складено за 2 дні до нещасного випадку. Акт про пожежу через порушення технічного регламенту вручено власниці пункту Козинець Світлані Вікторівні. Цей пункт прийому металобрухту був переданий в оренду підприємству «Укрмет» з міста Маріуполь. Присутні на сесії допитувались, чи передбачена якась відповідальність орендарів. Зараз по справі, порушеної за ст..271 ч.1 проводяться експертизи, допитані працівники підприємства,вилучено відео з камер спостереження.
Начальник відділу економіки Вікторія Остроглазова доповнила, що в місті працює 4 пункти, раніше за вимогами міськради вони працювали за ліцензією, тепер працюють без неї. Іще пунктам прописано працювати в денний час та заборонено в нічний.
Розглядаючи інші питання, депутати одностайно схвалили програму розвитку футболу, підтримали зміни до статуту міської газети «Златокрай», про передачу в комунальну власність гуртожитку по вулиці Привокзальна,11, про проведення огляду-конкурсу на кращий благоустрій  житлового сектору. У блочному порядку було розглянуто 6 питань про надання дозволів на розробку технічної документації на земельні ділянки.Фермерське господарство просило в оренду земельну ділянку на 25 років, а надали на 5. Інший власник  просив передати в оренду ділянку на 49 років, але її дозволили тільки на 1  рік, принагідно зауваживши, що це той самий власник,за яким занедбане приміщення колишнього дитсадка по вулиці Комунарівській, де він обіцяв навести порядок, але слова поки що не дотримав.Розглянули питання про недоотримання коштів до міського бюджету через те, що не надходить плата за ділянку під колишнім пивзаводом (його власник—громадянин Франції), після цього прийнятого рішення можна буде обчислити суму втрат за землю й позиватися до суду.
У різному депутат Володимир Короленко переймався  скаргою жительки з вулиці Думитрашка, до будинку якої прив’язаний пошкоджений стовп, а достукатися до РЕМу, щоб його прибрали, не може. Тим часом стовп в аварійному стані є реальною загрозою для людського життя.Віктор Душка просив  патрульну службу поліції  патрулювати  по криміногенних районах, зокрема,  на РМЗ, у Згарях. А його самого за ініціативу на кварталі відзначив міський голова: на перехресті вулиць Богунського й Степової Віктор Душка разом з 30 помічниками з кварталу ліквідували давню калюжу.
Про  дими  над містом вечорами говорив Олександр Флоренко, а Сергій Кузнєцов—про графік  безкоштовного вивезення рослинних решток, які зійшлися на тому, щоб побільше залучити до цього учасників хоча б і через організацію суботників.
Міський голова Віталій Олександрович підсумував зроблені у місті протягом вересня добрі справи, а на жовтень заплановано його звіт перед громадою.

Login to post comments

0°C

Золотоноша

Cloudy

Humidity: 96%

Wind: 12.87 km/h

  • 15 Dec 2018 0°C -5°C
  • 16 Dec 2018 -4°C -7°C