Оновлений 07:49:04 14.06.2018
Заголовки:

Контролер і сусідка в одній особі

До редакції газети звернулися жителі Золотоноші, вул. Лепсе, які уже декілька років потерпають від знущань сусідки. Рік тому ЖКГ зробило «подарунок» для людей – тепер ця жінка ходить у квартири людей, аби зняти показники.
Мешканці багатоповерхівок скаржаться, що неодноразово зверталися до водоканалу та поліції, навіть намагаються уникати спілкування із сварливою жінкою – та усе дарма, вона досі працює, аби робити людям зло.
Біля під’їзду зібрався люд, аби поскаржитися у пресу на неурівноважену сусідку, яка може безпричинно обізвати, принизити чи, що найбільше викликає обурення, ударити. Жінка не дозволяє сусідським дітям гуляти на гральному  майданчику біля під’їзду, голосно розмовляти на вулиці, бігати, сміятися тощо. Під її вікнами заборонено ставити авто, їздити мотоциклами та велосипедами. Жінка повністю узяла під власний контроль двір та сусідів.
-    Я прийшла у водоканал, аби звірити показники, але Тетяна Костенецька, відразу, як побачила мене, почала кричати, матюкатися та говорити різні образливі слова. Не обійшлося і без образ на мого чоловіка. Вона привселюдно називала його п’яницею, а мене кугуткою. Уже неодноразово я зверталася до Сергія Володимировича Кузнєцова, щоб покарати жінку, а то й зовсім зняти її з посади контролера по нашій вулиці, але досі усі спроби були марними.
Одна із жінок розповідає, що декілька років тому Тетяна Рудольфівна побила її маленького сина, схопила за капюшон від куртки та ледь не задушила його, тим самим спричинила стрес та хворобу хлопчику.
Чоловіки, які зібралися біля під’їзду говорять, що самі побоюються цю жінку, бо не знають, що від неї очікувати, бо ж вона може кричати, бігти за людьми і, навіть, напасти.
Жителі вул. Лепсе запевняють, що до квартир, сумнівного контролера, впускати не будуть, особливо ті, хто має вдома неповнолітніх дітей, за життя і здоров’я яких батьки непокоються. Досі люди не розуміють, чому Тетяна Костенецька не покарана і так агресивно налаштована до своїх сусідів.
В свою чергу Тетяна Рудольфівна запевняє, що конфлікт стався дуже давно і на політичному грунті, хоч і усі мешканці РМЗ запевняють, що це не так. Тетяна  Костенецька намагається переконати нас, що 19 серпня конфлікт розпочала Людмила Калайда, хоча працівники розрахункового відділу в один голос говорять протилежне, і повторюють слова Людмили Олексіївни: «Жінка прийшла звірити показники, запитала контролера, але Тетяна Рудольфівна втрутилася і почала сваритися із жінкою», - говорить одна із контролерів.
Головний контролер Макаренко Галина Михайлівна говорить: «Про особисте ми не говоримо, говоримо лише про робочі моменти – їх вона виконує, працює і у неробочий час, і у вихідні, до її роботи у мене немає претензій. Інколи надходять скарги, частіше усні, але ми їх вирішуємо у найшвидший термін».
Тетяна Рудольфівна теж говорить, що роботу вона виконує відмінно, про міжособистісний конфлікт не заперечує, наголошує на тому, що вона громадський діяч і контролює цей «наркоманський городок»: «Скрізь лежать шприци, неповнолітнім продають пиво, я намагаюся це все викорінити, бо я «старша» у будинку, поки що у мене це виходить». Тетяна Рудольфівна розповіла нам, що організувала команду у «Лізі Сміху» - «Санітарний батальйон» і є активною та небайдужою до потреб міста, через це, вважає, її і не люблять.

Login to post comments

27°C

Золотоноша

Mostly Sunny

Humidity: 57%

Wind: 0.00 km/h

  • 19 Jun 2018 28°C 13°C
  • 20 Jun 2018 28°C 17°C