В об’єктиві сміху

Третій тур гумористичного шоу «Ліга сміху» в Золотоніському міському будинку культури відбувся минулої п’ятниці, 22 грудня і спростував думки про те, що дійство вже дещо втратило свою новизну. Квитки були розкуплені заздалегідь, зал—повний глядачів, азартне вболівання й обговорення. Незмінний ведучий Євген Гонза представив шість команд учасників другого чвертьфіналу гри: «Кавомани» з «ФЕС УКРу» (капітан Олександр Капленков), «Контрольний постріл» з військової частини (капітан Наталія Криницька), «Без назви»-збірна команда з працівників міськвиконкому (капітан Марина Білецька), «Газова атака» з компресорної Укртрансгазу (капітан Леся Шкурко), «VIP»--команда викладачів Золотоніської гімназії (капітан Вікторія Котко), «Віртуальний депутат»-- команда й капітан в одній особі Людмили Слюсар,котра вела діалог, а скоріше монолог з віртуальним депутатом. Той же тренерський склад: Владислав Гаркавий, Оксана Міхновська, Віктор Музиченко, Людмила Слюсар, Наталя Бонь, Наталія Джура. На випадок спірного питання було створено ще й раду старійшин у складі Віталія Войцехівського, Сергія Четверова, Станіслави Лободи, Юрія Мазура. Команди представляли свої сюжети в двох конкурсах тривалістю 7 і 5 хвилин,тема—новорічна. За умовами до півфіналу з шести команд мало вийти три команди.Сюжети оцінювались за 5-бальною шкалою.
Виступали першими й задали високий гумористичний тон  дебютанти«Кавомани» та за свій сюжет отримали 4 бали.Розсмішили публіку сюжетом «На рибалці», де дівчата-рибалки разом із двома білявками впіймали джина і він виконував їхні бажання.
Четверо хлопців—військовиків і з ними одна дівчина з довгою косою до пояса ходили по ялинку й провалилися в барлогу.Судді оцінили сюжет на 3 бали.А команда «Без назви» за свою новорічну казку із гномами на новий лад дістала 4 бали. З огляду на такий рівень «Газова атака», в якій разом з тренером було чотири гравці й програма майже експромтом, щиро призналася, що готова на виліт.Її виступ оцінили на тверду трійку.
Зате виступ гімназистів—«віайпішників» мав великий успіх—кількаразові тривалі оплески й захоплений сміх залу. Розсмішив присутніх їхній «кінний патруль», який проводив рейд—айне на вулицю Баха. Для свого сюжету використали оперативне повідомлення в інтернеті про рейд київської патрульної поліції на Черкащину, де застукали наркоторгашів. Зате місцевий «кінний патруль» втікав щосили: влучні фрази та вислови, підсилені відеороликом виглядали не тільки азартно й переконливо, а ще й по-громадянськи злободенно.Проте за цей виступ судді поставили «трійку», висловивши ще й зауваження, чим здивували зал, готовий от-от попросити «суддів на мило». «Чомусь розбігаються бали з логікою»,--таку думку висловив міський  голова Віталій Войцехівський і його одностайно підтримав зал.Довелося втручатися раді старійшин. Не тільки при оцінці цього сюжету, а й другого виступу «Газової атаки» судді  скидались на прискіпливих цензорів. Гуморист і музикант Віталій Степаненко на власні слова й мелодію  особисто виконав прекрасним бездоганним баритоном в гумористичному дусі «Гімн городника»--хоч собі на літо переписуй, такий дотепний, але судді поставили за номер «трійку».
При постановці другого сюжету команда «VIP» продовжила тему про посаду «лежачого поліцейського», що не пройшов переатестацію. Виступ критичний, дотепний, злободенний, тема не побутового, а державного звучання. Її переконливо й гумористично розкрила разом з командою молода вчителька початкових класів  Оксана Стець. Виступ судді оцінили найвищим балом—на «п’ятірку», тому в сумі команда набрала найбільше балів—8 і стала фаворитом цього чвертьфіналу. Разом з нею до півфіналу вийшло ще три команди, які набрали по 7 балів: «Кавомани», «Контрольний постріл», «Без назви».
Ці названі чотири команди разом з тими чотирма, що визначилися в першому чвертьфіналі («Зважені і щасливі», «Все красиво», «Екстрім», «Блік») зустрінуться у півфіналі     9 березня, тема виступу—«Якби ви знали, паничі».Команди «Газова атака» й «Віртуальний депутат» набрали по 6 балів і вибули з гри.
Як і попередні тури «Ліги сміху», цей також відбувся з благодійною метою. Учасники та глядачі  зібрали в залі 17 з половиною тисяч гривень і передали жительці міста Ользі Василівні Соломасі на невідкладну операцію, щоб стати на ноги. Про історію цієї жінки «Лівобережна» розповідала 9 листопада 2017 р. в публікації « Два проміле алкоголю затуманили очі водію».

Login to post comments

-2°C

Золотоноша

Cloudy

Humidity: 98%

Wind: 8.05 km/h

  • 14 Dec 2018 0°C -2°C
  • 15 Dec 2018 0°C -5°C