Традиція бити "морду" входить в моду?

Новорічні свята розпочалися із сутички між особами ромської та української національності. Пригода трапилася 7 січня, близько 9 години вечора у Золотоніський відділ поліції надійшло повідомлення, на яке відразу виїхали чергові працівники. У будинку двоє працівників поліції застали сутичку між сусідами.Роми гучно «відпочивали», чим заважали родині Сергія С., на зауваження сусідів не реагували.
Патрульна поліція успішно зупинила правопорушення, і з метою подальшого недопущення більш грубого порушення було застосовано усі міри, аби урівноважити та  заспокоїти конфлікт, щоб забезпечити  безпеку та порядок у місті. Завдяки діям поліції інцидент було призупинено, усіх постраждалих патрульні відвезли до лікарні, де їх обстежили та надали першу медичну допомогу.  Працівники слідчо-оперативної групи установили усіх  учасників події та відібрали пояснення. Потім учасники конфлікту були обстежені на стан алкогольного сп’яніння. На цей час Золотоніським слідчим відділом зареєстровано правопорушення за ознаками злочину за статтею 125,ч.1
Зараз у поліції з’ясовують, хто розпочав бійку та встановлюють ступінь тяжкості нанесених травм. Хотілося б і спростувати інформацію, яка поширюється на просторах Інтернету, про бійку між поліцією та особами ромської національності. Поліцейських ми бачили особисто, ніяких тілесних ушкоджень на них немає. Тим часом у мережі поширюються чутки самих очевидців інциденту (Витяг із соцмережі, коментує дружина потерпілого Аліна): «Коли прибула поліція, то цигани побили патрульних і мого чоловіка. Наразі чоловік знаходиться у лікарні зі струсом мозку і забиттям нирки. Я з дитиною на з’ємній квартирі!!! У сутичці приймала участь вся сім’ я діючого циганського барона! Поліція прийняла заяви і на цьому поки що все!” – розповідає пані Аліна». - Не хотілося б, аби перебільшена та розповсюджувана за чутками інформація .сприймалася за достовірну! Але разом з тим виникало кілька сутичок, під час яких сторони можуть добитися справедливості. Впам'ятку, як кілька років тому була сутичка із таксистами. Тепер ось ця на Різдво. Хто правий чи чия зверху?
9 січня уже все місто знало про пригоду, яка трапилася у Різдвяну ніч. Небайдужі до цього інциденту скооперувалися та зібралися швидко на площі Героїв Небесної Сотні о 8 годині вечора, аби прийти до спільного рішення. Люду зібралося декілька сотень. Кожен з них хоче бачити справедливість у рідному місті.
На фото: вечір 9 січня, близько 9 години вечора на центральный площі Героїв Небесної Сотні.

Login to post comments

-1°C

Золотоноша

Mostly Cloudy

Humidity: 96%

Wind: 6.44 km/h

  • 14 Dec 2018 0°C -2°C
  • 15 Dec 2018 0°C -5°C