Голова на місці

«Зробити більше, ніж можливо» - такий принцип наймолодшого голови сільської ради! Артем Кухаренко працює задля комфорту своїх односельців. Мріє про кращий побут для жителів Подільського, ремонти у школі, будинку культури. Сам голова села запевняє: «Роботу усю виконуємо разом із односельчанами, хто хоче жити у комфорті – допомагає нам, об'єднуємо свої зусилля, аби село ставало краще».
Молодий та креативний сільський голова. Артем Кухаренко – наймолодший сільський голова в Україні. Йому довірили своє село 780 жителів. Цьогоріч Артем зробив у селі безкоштовний Wi-Fi, відремонтував дороги та закупив все необхідне для школи та дитячого садка. Він має  одразу кілька планів, як привернути увагу до рідного села. Перший – артистично. Артем любить співати: у 2016-му навіть взяв участь у талант-шоу "Х-фактор". Крім того, сільський голова возить дітей із села на заняття танцями. Також підтримує розвиток спорту: нещодавно село навіть отримало перший в історії спортивний кубок.
«Лівобережні» Артем розповів, що за два роки роботи він, разом із односельчанами намагалися зробити якомога більше та якісніше, ніскільки це було можливо. Голова села говорить про усі досягнення, як про спільну роботу і не вдається до егоїстичних висловів про власні набутки. Постійно наголошує, що робота проводилася так, на скільки вистачало сил та ресурсів.
-    Усе, що було зроблено – це спільні командні дії не тільки сільської громади, а і Районної ради, а деколи і обласної. Нам допомагають депутати та ради різних рівнів. Не соромимося просити про ту допомогу, яка життєво необхідна селу та його мешканцям.
Артем говорить, що 2017 рік був важким і клопітким: «Найбільше нас вибила із колії буря, навіть найстаріші жителі села не пам’ятають такого. Коштів на подолання наслідків стихії у села не було, тому довелося ще більше згуртуватися та братися до роботи. Односельчани об’єднали свої зусилля та командними діями ліквідували зірвані дахи, зламані опори, які забезпечили подання електроенергії.
-    Найбільш важким проектом видалася заміна покрівлі у НВК, буря прискорила уже заплановану роботу, відремонтували покрівлю спільними зусиллями сільської ради, депутатів села, благодійних внесків та суттєвої допомоги районної ради.
Протягом року звернули увагу і на озеленення міста, тепер замість старих парканів, біля адмінбудівель росте самшит. Не залишили осторонь і проблему освітлення вулиць, біля НВК тепер світять нові ліхтарі.
Не забувають жителі села Подільське і про своїх знаменитих земляків. У минулому році  у школі відкрили вітальню імені Олександра Вертинського – співака, композитора, який прославив село на увесь світ.
Завдяки товариському характеру Артема Кухаренка у школі з’явилася стріт-площадка, яку допомогли збудувати БК «Черкаські Мавпи», також було замінено баскетбольні кільця у спортивному залі школи, відновлено деякий інвентар.
Товаришує Артем Кухаренко і з колишнім наймолодшим головою села  в Україні, переймає досвід, так мовити.
У кінці грудня 2017 року у селі провели і свою «Лігу Сміху»,  виступали дві команди батьків і дітей, завершили гру із рахунком 24:24, рівні сили обох команд подарували хороший новорічний настрій односельцям.  Батьки на Новий рік подарували дітям світомузику, яка супроводжуватиме вечірні дискотеки у школі.     
Нещодавно сільська рада знайшла можливість подарувати проектор, аби щоп’ятниці жителі села Подільського мали можливість разом дивитися цікаві фільми, так Артем непокоїться про молодь села, займає їх переглядом цікавих розважальних та пізнавальних фільмів.
У минулому році Золотоніський спортивний клуб «Центуріон» допоміг облаштувати тренажерний зал, запропонувавши вигідну співпрацю: «Ми отримали спортивний інвентар по дуже хорошій ціні, а дещо, навіть, і у подарунок». Спорт у Подільському на хорошому рівні, до усіх здобутків також можна зарахувати відкриття секції із греко-римської боротьби, спільними коштами було придбано мати і тепер улюбленим видом спорту мають можливість займатися 30 діток. Друг Артема, який працює у Данії подарував декілька комплектів спортивної форми для різновікової категорії, аби рівень спорту с. Подільське ставав вищим та якіснішим.
Про плани на 2018 рік Артем не говорить, і згадує приказку « Якщо хочеш розсмішити Бога, розкажи йому про свої плани».  Але все ж говорить про те, що уже давно заплановано – це і вокальна студія, і відновлення комунального підприємства «Надія», яке буде обслуговувати населення у питанні водовідведення,  централізований вивіз сміття та інші послуги.
Наймолодший голова села наголошує, що процвітання села – це спільна заслуга великої кількості людей, які об’єднуються, аби створювати комфорт. це заслуга тих, хто робив вибір і делегував Артема виконувати ці повноваження. Це заслуга кожного, хто переймається долею села. На прикладі с. Подільське можна прослідкувати, що тільки спільними зусиллями можна навести лад у суспільстві  та жити краще.

Login to post comments

-1°C

Золотоноша

Mostly Cloudy

Humidity: 87%

Wind: 19.31 km/h

  • 04 Jan 2019 0°C -7°C
  • 05 Jan 2019 -1°C -7°C