Товариство Червоного Хреста відзначає 100 - річний ювілей

18 квітня 2018 року виповнюється 100 років з часу заснування Товариства Червоного Хреста України - найстаршої й наймасовішої в нашій державі громадської благодійної організації. ТЧХУ є учасником Міжнародного Руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця - найчисельнішої у світі гуманітарної організації, що нараховує 97 мільйонів волонтерів і уособлює такі ідеали людства, як потребу у милосерді, гуманності, взаємодопомозі.
  Український Червоний Хрест реалізовує на теренах України понад 40 проектів і програм, які фінансуються за рахунок добровільних пожертв наших співвітчизників та міжнародних угод про партнерство з колегами. За сприяння Міжнародної Федерації товариство надає оперативну й дієву допомогу потерпілим внаслідок стихійних лих та техногенних катастроф. Веде профілактичну роботу, спрямовану на подолання таких соціально-небезпечних хвороб, як ВІЛ/СНІД, туберкульоз. Більше 20 років постійною турботою є реалізація Міжнародної Чорнобильської програми гуманітарної допомоги і реабілітації. Товариство активно заохочує населення до донорського руху, здійснює комплексні заходи щодо надання першої медичної допомоги, а саме-- безкоштовно проводимо навчання за 12-годинною програмою, про що видаємо сертифікат європейської якості. Червонохрестівці поширюють знання з Міжнародного гуманітарного права, залучаючи до курсів молодь, а особливо - старшокласників. Ще один з важливих напрямків роботи - розшук осіб, родинні зв’язки з якими було втрачено після війни, стихійних лих та конфліктів та інших надзвичайних ситуацій. Це лише деякі з найважливіших напрямків роботи та програм, що їх реалізовує Український Червоний Хрест. Мета - зробити Червоний Хрест опорою для знедолених, сиріт, інвалідів, немічних, хворих, самотніх людей останньою інстанцією, куди вони можуть звернутися і розраховувати на допомогу й підтримку у скрутних обставинах. І сьогодні для нас звучать актуально слова видатного гуманіста, засновника Хрестовоздвиженської громади сестер милосердя Миколи Пирогова: «Треба мати міцне здоров’я, самовідданість і терплячу вдачу, щоб творити цю справу милосердя, не гучну, не придатну для суєти, проте істотно корисну для стражденних».
У дні 100-річного ювілею Товариства хочу щиро подякувати дорогим колегам за вірність червонохресній справі. Доземний уклін вам, шановні волонтери, за безкорисливу допомогу знедоленим- дітям, позбавленим батьківського піклування, самотнім немічним людям. Глибока шана вам, благодійники, спонсори, партнери! 

Наталя Нікіфорова, голова Золотоніського МРО ТЧХУ

Login to post comments

-1°C

Золотоноша

Mostly Cloudy

Humidity: 87%

Wind: 19.31 km/h

  • 04 Jan 2019 0°C -7°C
  • 05 Jan 2019 -1°C -7°C