Оновлений 08:38:33 30.04.2019

Мамина пісня поруч з нами крокує все життя

  По понеділках і четвергах ввечері у міському парку імені Шевченка грає духовий оркестр. Можна послухати знайомі мелодії і навіть потанцювати.
У минулий четвер 7-го червня  ветеранська організація на чолі з головою спілки Раїсою Мотрич перед концертом духового ансамблю організувала свій концерт на тему "Мамина пісня поруч з нами крокує все життя". Артистами були  самі ветерани. Співали і хором, і дуетом, тріо й квартетом. Співали улюблені й знайомі пісні, а солістам дружно підспівував зал під відкритим небом на літній естраді.
Спершу три пісні акапельно виконала Поліна Петрівна Масич, голова ветеранської організації парфумерної фабрики. Вірш Надії Сакової «Материнська втрата» про співака із Золотоноші Олега Тарана прочитала Раїса Михайлівна Мотрич. (Авторці вірша цими днями виповнилося 75 і її принагідно привітали з ювілеєм).
А потім співав про калину червону ансамбль, а заспівував Василь Олександрович Прохоренко. Ці пісні розчулювали людей вже поважного віку.
 А потім після концерту почав грати духовий оркестр. Ветерани насолоджувалися відомими мелодіями, а дехто навіть виходив на сцену та кружляв у танці.  За незвичайними танцюристами збоку дивились діти й дорослі. Відчувалося, що розуміють одні одних і духовно збагачуються.

Login to post comments

-1°C

Золотоноша

Mostly Cloudy

Humidity: 87%

Wind: 19.31 km/h

  • 04 Jan 2019 0°C -7°C
  • 05 Jan 2019 -1°C -7°C