Оновлений 08:38:33 30.04.2019

У світі дружби, позитивних емоцій та англійської мови

У минулий понеділок  25 червня вранці-рано в Золотоноші серед клумб Садового проїзду кидався в очі великий гурт дітвори по-спортивному вбраної, котру кудись проводжали батьки та педагоги. Настрій у всіх піднесено—урочистий, радісний. Так що всяк, хто проходив мимо, допитувався:
- Куди зібрались подорожувати?
- На цілий тиждень їдемо у англомовний табір!—з радістю відповідали діти.
  Їх 35 дітей із 23 шкіл району.Із 25-го по 29-е червня вони відпочивають в англомовному таборі.
Організувалися, напам’ять сфотографувалися, розмістилися у двох шкільних автобусах та поїхали на побережжя Дніпра в село Благодатне у табір «Журавлик» (колишній «Чапаєвець»), на базі якого й діє англомовний табір.
Вже другий рік поспіль у закладах загальної середньої освіти Золотоніщини діють  мовні загони при пришкільних оздоровчих таборах. Влітку 2018-го вони  були створені  на базі 29 закладів освіти  і охопили 367 дітей 5—8 класів, що мають здібності та мотивацію до вивчення англійської та німецької мов, тих, хто щороку долучається до предметних олімпіад, англомовних конкурсів, заходів шкільних євро клубів.За сприяння районного відділу освіти  ще в 2015 році стартував пілотний проект  літнього англомовного табору на базі Новодмитрівської середньої школи.Проаналізувавши його роботу та оцінивши всі за і проти, творча група вчителів  англійської мови  звернулась до керівництва району з проханням надати можливість кращим учням поєднати навчання з відпочинком у заміському таборі цілодобового перебування. Наш проект було підтримано  і вже третій рік поспіль знавці англійської мови району проводять у мовному таборі  5 дуже насичених,веселих, творчих, динамічних та сповнених нових відкриттів днів, які не лишають у дітей ні часу, ні бажання грати в комп’ютерні ігри чи сидіти в соцмережах.Кожен рік присвячений певній темі: «Prominent Countrumen», «UK in UA», GO GREEN», «Healthy Way of Life». На навчальних станціях діти беруть участь  у різних інтерактивних видах діяльності згідно з тематичною лінією табору, у проектах, квестах. Вчаться працювати в команді, критично мислити, бути толерантними, комунікабельними. Наші сільські діти отримують унікальну можливість  поспілкуватися з носіями  мови, волонтерами Корпусу Миру США в Україні. У 2016 році ними були Кара та Кейсі Петерсони, а цього літа тренером у нашому таборі є волонтерка Шеннон Картер , якій допомагають трьоє наших вчителів англійської мови—Олександр Анатолійович Баранник з Драбівецького, Світлана Миколаївна Ткач з Хрущівського та Валентина Григорівна Тумасова з Бубнівсько-Слобідського  навчально-виховних комплексів. Також з дітьми працює психолог і фізрук. Мовний табір- це чудова можливість  для дітей весело провести літні канікули, зануритися в англомовне середовище, поспілкуватися з однолітками і познайомитися з новими друзями!

Login to post comments

-1°C

Золотоноша

Mostly Cloudy

Humidity: 87%

Wind: 19.31 km/h

  • 04 Jan 2019 0°C -7°C
  • 05 Jan 2019 -1°C -7°C