Оновлений 08:38:33 30.04.2019

Вячеслав Осадчий: «Ми маємо допомагати талановитим дітям»

На Золотоніщині тривають відбіркові тури Регіонального фестивалю дитячої творчості «Цвіт Златокраю», фінал якого пройде 1 червня, в Міжнародний день захисту дітей. Піднесення рівня і популяризації кращих зразків сучасного дитячого мистецтва, відкриття та підтримка талановитих дітей — така головна мета даного заходу. Фестиваль проходить в рамках соціальної програми Вячеслава Осадчого «Крок назустріч» та за підтримки телевізійного фестивалю “Фольк - music Junior” та продюсерського центру, студії «VG studio» м. Київ.
На журі, до складу якого увійшли Богдан Романіді, Заслужений артист України, співак та ведучий, Олена Cherry, співачка, директор вокальної студії Олени Тарновецької, Анастасія Яковчук, хореограф-постановник балету “Dance Way”, учасниця шоу “Танцюють всі” та Володимир Фідик, продюсер, заслужений артист України, чекало досить важке завдання – оцінити в середньому близько двадцяти різножанрових номерів, що показували юні таланти під час кожного з 13 відбіркових турів.   Заявки на участь у конкурсі приймалися  у таких жанрах, як естрадний вокал – соло, дуети, тріо; естрадні вокальні колективи – шоу-групи, вокальні ансамблі; хореографія – народна, сучасна, бальна, класична. Головна вимога – майстерність виконання. Як зазначив голова журі В.Фідик, перше на що звертають увагу судді - це коли в дитини горять очі від задоволення бути на сцені:
- Безумовно, всі учасники, які були на відбіркових турах є талановитими. Нам надзвичайно важко було обирати, адже перемоги заслуговує кожен. - розповідає Володимир. - Головним критерієм для нас було поєднання і вокалу, і акторської майстерності, і хореографії. Адже для артиста дуже важливо вміти поводити себе на сцені, й іноді лише гарного голосу може не вистачити. Я не можу сказати, що ми суворо оцінювали учасників, бо кожен номер був по своєму яскравим. Вдало підібрані пісні, оригінальні костюми та гарні танцювальні композиції показали, що абсолютно всі діти ретельно готувалися перед виходом на сцену. Тому всім, в кого відбірковий тур ще попереду, бажаю успіху! І не потрібно боятися - це ваш шанс! 
Звичайно, усі учасники хвилювалися перед виступом, та коли виходили на сцену — страх утікав.
 Переможниця першого відбіркового туру, який проходив у с.Богдани,  17-річна Діана Довгошея поділилася своїми емоціями та подякувала організаторам за такий конкурс:
- Я надзичайно щаслива, що стала учасницею фестивалю «Цвіт Златокраю». Перед виходом на сцену звичайно трошки хвилювалася, та завдяки неймовірній підтримці суддів у мене все вийшло. Журі зовсім не суворе, а дуже хороше та веселе. Тому бажаю всім, хто прийде далі на відбіркові тури не боятися, а просто вірити в свої сили та отримувати задоволення від виступу. 
І справді, судді намагаються підтримувати учасників, навіть співають разом з ними. В такій невимушеній та чудовій атмосфері пройшли майже усі відбіркові тури. А 1 червня на переможців чекає  заключний гала-концерт за участі кращих виконавців та гостей фестивалю, серед яких будуть зірки української естради. У фіналі конкурсу учасників оцінюватимуть   провідні фахівці мистецтва, Народні та Заслужені артисти, продюсери, представники державних і громадських організацій, серед яких очікуються генеральний директор телевізійного фестивалю “Фольк-music” Володимир Коваленко, народна артистка України Оксана Пекун та директор продюсерського центру, студії «VG studio» Ігор Добрянський.
Як зазначив ініціатор проведення данного фестивалю Вячеслав Осадчий, подібні заходи є необхідними для  наших дітей:
 - Погане фінансування закладів культури у сільській місцевості не дає змоги повноцінно розвиватися талановитим дітям. Нині культура там тримається переважно на ентузіазмі небайдужих педагогів та любові до мистецтва. - зазначив Вячеслав Віталійович. - Їм необхідна підтримка. Я пишаюся тим, що мій рідний Золотоніський край має таке суцвіття  талановитих дітей й намагаюся робити все можливе, щоб посприяти їхньому становленню та самоствердженню.  Саме тому й ініційований даний фестиваль, на якому кожна творча дитина має можливість реалізувати себе та заявити про свій талант усій Україні.
Отож, хочеться подякувати організаторам фестивалю за  те, що вони піклуються про майбутнє покоління, а учасникам побажати успіхів та натхнення. Завдяки вашій творчості та любові до рідної країни
вогнище культури у селах не згасатиме, а розгорятиметься з новою силою, а ваш оптимізм та позитив надихатиме нас, дорослих, та  даруватиме віру у світле майбутнє, яке у ваших руках.

Last modified onСереда, 18 травня 2016 10:02
Login to post comments

-1°C

Золотоноша

Mostly Cloudy

Humidity: 87%

Wind: 19.31 km/h

  • 04 Jan 2019 0°C -7°C
  • 05 Jan 2019 -1°C -7°C