Оновлений 08:38:33 30.04.2019

Золотоніські старшокласники показують високий пілотаж в підкоренні наук

Одинадцятикласник Золотоніської міської школи №2 інформаційних технологій Владислав Придибайло майже весь навчальний рік у випускному класі вимушений навчатися дистанційно через торішню аварію 14 жовтня, перед Покровою, коли легковий автомобіль на пішохідному переході збив двох підлітків. Відкритий перелом ноги, операція та тривала реабілітація. Досі доводиться пересуватися на милицях. Так що навчатися змушений в екстрених умовах. І має неабиякі успіхи: на обласному конкурсі - захисті науково-дослідних робіт  Малої Академії Наук  зайняв перше місце.
- До Черкас доводилось їздити двічі - спершу на контрольну з біології, а потім через два тижні - на власне захист своєї наукової роботи з валеології, - розповідає хлопець. - Валеологія - це наука про підтримання здоров’я, а моя тема стосувалася занять хортингом - національним видом спорту, який таким був визначений у 2008 році.
- Випадало ще й до Києва їхати захищати честь області, але вирішили, що туди поїде  учениця з Черкас Наталя Коломієць сама, з якою ми розділили перше місце.
Так як лікар ще застерігає не галопувати та не перевантажувати ногу, то на милицях доведеться складати ще й ЗНО, і відбувати випускний.
Нині Владислав повним ходом і всіма силами готується до зовнішнього незалежного тестування, складатиме іспити з української мови та літератури, історії, англійської мови і, звичайно ж, з біології. Він особисто та його бабуся Ліда Григорівна щиро й безмежно дякують вчителям школи на чолі з директором Оленою Миколаївною Вертипорох, які провідують Влада й допомагають готуватись до ЗНО, підтримують і обнадіюють, ця підтримка бадьорить, додає сил і тримає в тонусі. За це їм Придибайли дуже вдячні.
До речі, на обласному конкурсі –захисті науково—дослідних робіт Малої Академії наук честь Золотоноші захищали аж 17 учасників, з яких 15 стали переможцями.
Із міської школи №2 - п’ятеро: крім Владислава Придибайла, який зайняв перше місце, ще Діана Подкіч  та Анастасія Луцик - друге місце, Максим Васильчук та Аліна Миргородська—третє місце.
6 учнів Золотоніської гімназії імені Скляренка здобули 9 перемог: десятикласник Володимир Бакум - перше і друге місця, Анна Пліс - перше і третє місця, Дарина Жорнова—два других місця, Анна Фоменко—перше, Владислава Іванченко - друге, Максим Харь - третє.
Грамотою управління освіти нагороджена дев’ятикласниця школи №5 Катерина Загребельна.
У обласному конкурсі  знавців української мови імені Петра Яцика та мовно-літературному конкурсі імені Шевченка перемогли учні міської школи №3 Катерина Нижник і Максим Козодой. На заключному конкурсі Всеукраїнського рівня Максим Козодой зайняв друге місце.
За результатами Всеукраїнської олімпіади з економіки, яка проходила в Ужгороді, перше місце виборов десятикласник міської школи №1 Віталій Веремієнко.Він також переміг у всеукраїнському конкурсі з усного математичного рахунку Прангліміне, що відбувся у Вінниці, а 28 квітня  візьме участь у Міжнародному фіналі, що відбудеться у Львові.
Вітаємо цих молодих та завзятих, хто сміливо підкорює  вершини знань, є майбутнім країни і її гордістю!

Login to post comments

-1°C

Золотоноша

Mostly Cloudy

Humidity: 87%

Wind: 19.31 km/h

  • 04 Jan 2019 0°C -7°C
  • 05 Jan 2019 -1°C -7°C