Оновлений 07:49:04 14.06.2018
Заголовки:

За дарчою від матері

31 травня біля села Богуславець трапилася дорожньо-транспортна пригода. Згідно із розповідей жінки водія, чоловік рухався у напрямку Кривоносівки, до своєї матері, яка подарувала майно трьом синам, а в останні дні життя загиблого скасувала своє рішення.
Перед поїздкою Олександр Гриценко довго сперечався з матір'ю по телефону, після чого вирішив, що хоче, аби вона сказала особисто перед ним про причини скасування дарчої. Про родинні проблеми знав навіть мер міста, який усіляко підтримував родину та шукав можливі вирішення проблеми, - розповідає дружина Наталія.
Олександр не зміг пробачити образу матері та братам і під ранок поїхав у село. Близько сьомої ранку дружина почала телефонувати до чоловіка, але гудків виклику уже було не чутно. Декілька днів дружина намагалася розшукати чоловіка самостійно, заручившись підтримкою родички Олександра Васильовича. Обірвалося життя Олександра Гриценка із тривожними думками та важким серцем. Знайомі, друзі та рідні говорять про Олександра тільки найкращі слова, згадують його доброту, відкритість, милосердність і співчувають родині у зв'язку із важкою втратою.
(Коментувала події останніх днів дружина загиблого Наталія Гриценко.)

Login to post comments

15°C

Золотоноша

Clear

Humidity: 85%

Wind: 11.27 km/h

  • 21 Jun 2018 28°C 13°C
  • 22 Jun 2018 31°C 17°C