Оновлений 07:49:04 14.06.2018
Заголовки:

Троянди вирізали серед ночі


У Золотоноші більшає таких будинків, де у дворах садять квіти. Для доброго настрою і краси. В «ощадбанківському» будинку №115 одна невгамовна жінка Валентина Середа теж виплекала свою клумбу.Наносила підходящої землі,розрівняла, пересіяла, пучками перещупала.Ранньої весни тут відпломеніли тюльпани,а нині  це прямокутник доглянутих троянд.Всі троянди виплекала із пагінців під поліетиленовими пляшками.Експериментуючи, садила таких багато, а прижилося й розкішно заквітували аж 8 кущів. Яскраво—червоного кольору, рожевого, білого.
За тиждень до дня медика сама нарізала розкішний букет троянд.Це коли почула, що помер відомий лікар-гінеколог Анатолій Володимирович Панчук, великої душі людина.Для такого лікаря не шкода й мільйона чи тисячі троянд, адже він прийняв на світ сотні немовлят. Нарізала з великою шанобою, ніби від імені всього міського жіноцтва.
А минулої неділі, коли вранці вже за звичкою виглянула помилуватися своїми квітами, очам своїм не повірила. З кущів щезли квіти,їх хтось вирізав.Спустошилась клумба. Крім викрадених квітів , було вирвано з коренем ще й три кущі троянд й залишено покинутими на землі. Чиїх лихих рук це справа - можна було хіба що здогадуватись, самотужки  розплутувати  клубок розслідування. Про крадіжку в поліцію заявляти не стала, бо там би спитали , на яку суду вкрадено. А в неї вкрадено добрий настрій, як і в сусідів,що проходячи мимо, не побачили квітуючої  клумби троянд. Але ж троянди - квіти з шипами і можуть помститись за лиходійство.

Login to post comments

15°C

Золотоноша

Clear

Humidity: 85%

Wind: 11.27 km/h

  • 21 Jun 2018 28°C 13°C
  • 22 Jun 2018 31°C 17°C