Оновлений 08:38:33 30.04.2019

Неточності в газових квитанціях має вивести на чисту воду депутатська комісія

Відбулася чергова 30-а сесія Золотоніської районної ради сьомого скликання, на порядок денний якої було винесено 34 питання, з яких перших троє  розглядалися протягом двох годин, через що зібрання  обіцяло бути найбільш тривалим за всю каденцію. Однак напруга з розглядом інших питань послабилася, що й дало змогу розглянути всі питання порядку денного до першої години дня. Вів сесію голова районної ради Валерій Саранча, в роботі сесії брав участь голова райдержадміністрації Олександр Лісовий та депутати обласної ради Віктор Гончаренко і Олександр Лошков.
 Третє питання було включено до порядку денного з ініціативи депутата Людмили Литвиненко у вигляді депутатського запиту й стосувалося неточності в квитанціях газового господарства. Великі претензії мали бути висловлені на адресу начальника Валерія Безбородова, шквал критики який вислухав на свою адресу на попередній сесії й на це засідання сам не прийшов, а прислав молодого головного інженера. Вийшло, що з великої хмари, та малий дощ. Громовідвід спрацював, головний інженер просто пояснював правила розрахунків, наголошував, що обов’язок передавати показники лежить на споживачеві.
Однак за масові приписки, штучні борги газовій службі таки доведеться відповісти. Для вивчення питання на сесії створили слідчу комісію, котру очолила Людмила Литвиненко, а до складу комісії ввійшли представники всіх 5 депутатських фракцій, по одному з кожної.
   У спокійній обстановці депутати внесли зміни й доповнення до деяких районних програм, затвердили зміни до районного бюджету та розписали отримання субвенцій.Проголосували за виділення земельних ділянок АТОвцям Вадиму Бараннику, Миколі Казновецькому, Вадиму Дядюшенку, Ігорю Єфремову, Олександру Коломійцю, Миколі Мірошниченку, Дмитру Герасименку та іншим у кількох сільських радах району. Погодили виділення земельної ділянки  фірмі «Біоінвестгруп» під  сонячну електростанцію в Бубнівській Слобідці, тощо.
  Сесія як розпочалася емоційною розмовою із розгляду питань порядку денного, так і закінчилася на такому ж рівні розглядом депутатського запиту Олени Олейникової до Лівобережного  міжрайонного управління водних ресурсів. Працівники цього господарства, не попередивши селян, зняли засувки на річці Супій, через що вода підтопила й знесла скошене сіно  селян із Щабельників та Нової Греблі, завдавши їм збитків, адже тільки за косіння сіна господарі платили косарям по тисячі гривень. Вислуховувати критику на свою адресу довелося керівнику управління водного господарства Володимиру Антоновичу Вовку, який пообіцяв вжити заходів та відшкодувати селянам збитки.

Login to post comments

-1°C

Золотоноша

Mostly Cloudy

Humidity: 87%

Wind: 19.31 km/h

  • 04 Jan 2019 0°C -7°C
  • 05 Jan 2019 -1°C -7°C