Оновлений 08:38:33 30.04.2019

Паспорт-картку першим на Черкащині отримав Євген Усачов

29 січня, в день пам’яті  Героїв  Крут в Золотоніському паспортному столі( тепер цей заклад офіційно називається Золотоніський  районний сектор управління державної міграційної служби  України в Черкаській області)  паспорт нового зразка у формі ID-картки отримав одинадцятикласник Гельмязівської середньої школи Євген Усачов, 1999-го року народження.

Це перший паспорт такого зразка не лише в Золотоноші і Золотоніському районі, а й на всьому лівобережжі і загалом в Черкаській області. 

Можна сказати, історична подія, на яку Євген прибув з групою підтримки всією сім’єю: мамою і сестричкою другокласницею Дашею. Мама Таня спозаранку за кермом власного авто прибула з дітьми на таку незвичайно - урочисту подію. А вручив Євгену новий паспорт начальник Золотоніського сектору УДМС Євгеній Озірський, як виявилося, його тезка. Висловив найкращі побажання: бути гідним громадянином України, цілеспрямованим, трудолюбивим, щоб хлопцю здоровилося й щастило на життєвій дорозі.

Євгеній Володимирович розповів, що виготовлення таких пастортів у вигляді ID-картки проводиться згідно із діючою Постановою Кабміну №302 від 25.03.2015 р. “Про затвердження зразка бланка, технічного опису та порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, знищення паспорта громадянина України” запроваджено із 11 січня. Їх почали вже оформляти територіальні підрозділи. Ці паспорти оформляються і призначаються особам, яким сповнилося 16 років і за паспортом вони звертаються вперше. Такі паспорти їм видаються безкоштовно. Це внутрішній паспорт, він з беном - з безконтактним електронним носієм, не плутати з біометричним паспортом, котрий з чіпом, тобто з відбитками пальців. Від звичайного паспорта відрізняється тим, що сучасніший, дуже добре захищений від підробок, містить персональні дані. Його можна оформити як терміново (за 10 календарних днів), так і в звичайному режимі - до 30 календарних днів. Можна замовляти виготовлення як звичайного паспорта, так і у формі ID-картки.

В той день, коли Євгену Усачову першому було вручено паспорт нового зразка, у Золотоніському сектор  вже було зареєстровано 26 заяв від бажаючих такий отримати.

В.Андрійченко

Last modified onСереда, 03 лютого 2016 21:25
Login to post comments

-1°C

Золотоноша

Mostly Cloudy

Humidity: 87%

Wind: 19.31 km/h

  • 04 Jan 2019 0°C -7°C
  • 05 Jan 2019 -1°C -7°C