Оновлений 08:38:33 30.04.2019

Як шукали мандрівника Іллюшу

Сталося це в селі Нехайки Драбівського району в минулий вівторок, 10 липня. Там малого мандрівника Іллюшу впродовж кількох годин шукало  все село разом з піднятими на ноги поліцейськими і рятувальниками.
  Хлопчика віком 2 роки і 8 місяців залишили в хаті разом з дідом, бо молоді батьки були на роботі, а баба поралась по господарству. Дід забавляв онука: і мультика йому включив, і книжечку та іграшки запропонував, але не впильнував. Кудись відвернувся, після чого почув, як рипнули двері. Думав, внучок подався назустріч сусідці, котра мала принести молоко. Сусідка прийшла, але малюка з нею не було. Не видно його було ні в хаті, ні в дворі. Близько 1-ї години дня кинулися шукати малого поза двором. Повідомили про пропажу й сільського голову Сергія Васильовича Петренка, а той підняв на пошуки і односельців, і поліцейських та рятувальників з району.
- Коли підняті по тривозі ми під’їздили до села, то бачили, як на пошуки піднімалися люди. Хто йшов пішки чи їхав велосипедом, хто на конях,--розповідає начальник Драбівської пожежної частини Дмитро Вигуляр. - Знайшли  малого о 17.25, тобто пошуки тривали понад 4 години. Знайшли метрів за 600 від хати, сидів він під кущами й плакав. Злякався мабуть не через те, що загубився, а тому, що пустився дощ і його намочив, тому поскидав з себе одяг і загубив шльопанці. По маленьких слідочках на мокрій землі його і знайшли. Наш рятувальник Руслан Царенко закутав його в свій одяг, малий скоро зігрівся і вже коли підносили його до хати, то довірливо розмовляв з нами, навіть співав.
- Іллюша-відважний мандрівник, по його слідках ми підрахували, що він встиг намотати близько двох кілометрів, поки його шукали,--захоплюється малим Дмитро Григорович.
   Такий щасливий кінець у цієї пригоди, яка однак повчає не спускати очей з малих дітей. Це при тому, що теперішні діти особливо меткі та проворні.

Login to post comments

-1°C

Золотоноша

Mostly Cloudy

Humidity: 87%

Wind: 19.31 km/h

  • 04 Jan 2019 0°C -7°C
  • 05 Jan 2019 -1°C -7°C