Оновлений 08:38:33 30.04.2019

З перетягування канату найсильніша в області команда Новодмитрівки

У попередньому номері газети «Лівобережна» ми  повідомляли про фінальні змагання   конкурсу «Найспортивніше село Черкащини--2016» . Перше місце  зайняла  команда села  Кочубіївки  Уманського району, на другому місці—команда села Степанівки  Драбівського району. На третьому місці—команда  села Новодмитрівки  Золотоніського району. (Ми помилково   вказали село Княжа  Звенигородського району—таку інформацію  05.09 почерпнули  із сайту «Про все»). Отож  вибачаємось  перед командою Новодмитрівки й детальніше розповідаємо  про їх зірковий виступ  на фінальних обласних змаганнях в селі Городецькому Уманського району.
  Команді з Новодмитрівки  не було рівних у такому виді спорту, як перетягування канату, саме перетягування канату й «витягло» їх у переможці. Із 15 сільських команд учасників  з різних районів області  команда Новодмитрівки завоювала почесне третє місце.
  Як розповів сільський голова Новодмитрівки  Михайло Назаренко, з обласних змагань привезли 2 кубки, а також Почесні грамоти та медалі в переможців.Як і інші, команда брала участь в семи видах спорту. По настільному тенісу чоловіки зайняли четверте, а жінки –п’яте місце.В піднятті гир Андрій Павлов у вазі до 65 кг зайняв  друге місце.Микола Черінько у вазі до 75 кг зайняв четверте місце. Олег Лилик у вазі до 90 кг був другим, а Євген Шевирін  у вазі понад 90 кг був четвертим.
  Із армспорту в команди  7 і 11-е місце. А особисто в Миколи Черінька—друге, він  учасник  першості України серед юніорів.По шашках—4-е і 7-е місце,  з міні—футболу—7-е і 10-е місце.Хоч дартсу у залік і не йшло, зате в метанні дротиків сільський голова з Новодмитрівки був третім.
  --Зате коли вийшла  змагатися  наша команда канатників, сам її вигляд справив враження,--розповідає Михайло Іванович.—Були такі команди, що відразу відмовились з нами боротись.В складі команди найсильніший строномен Валерій Лісун—прописаний в нашому селі й зареєстрований в команді.А ще Микола Гайдамака вагою  170 кг, Олександр Ярмоленко вагою 136 кг, Юрій Торопко—під 130, Руслан Гонза—116. Побачивши наших богатирів, зав’язалась навіть дискусія, щоб команда була вагою не більше  500 кг, тобто хотіли  запозичити систему міжнародних змагань, де б мали виступати вже не 5х5, а 8х8 учасників. Довелося нам з головою райспорткомітету Олександром Бутом відстоювати  свою позицію, тому  змагалися за традиційною системою. Наші силачі в перетягуванні канату  були найсильнішими, поза конкуренцією, продемонстрували і силу, й колорит.
  А команда Новодмитрівки в районних  змаганнях на найспортивніше село  6 років ходила в призерах, і за 6-им разом стала  вперше найспортивнішим селом  в Золотоніському районі. Невипадковість перемоги підтвердила й на обласних змаганнях, зайнявши там третє місце.Бажаємо їй  сили, витримки й мужності, щоб  стати  першою!
Команда  села Крутьки  Чорнобаївського району   на обласних змаганнях зайняла четверте місце.