З льоду річки вирізали зниклого 4 місяці тому студента

20 березня 2018 року близько 11 години місцевими рибалками в річці Золотоношка, поблизу майбутнього парку «Надія» було знайдено труп чоловічої статі. На місце події було направлено слідчо-оперативну групу, під час зовнішнього  огляду якого ознак насильницької смерті не виявлено та тіло направлено на розтин до Золотоніського бюро судово-медичних експертиз.
Близько 17.00 години було проведено впізнання трупа, ним виявився зниклий 19 листопада 2017 року – 17-річний студент  3 курсу Золотоніського технікуму ветеринарної медицини, котрий покинув місце свого тимчасового проживання та пішов святкувати «День студента» до нічного клубу «Фараон» та до цього часу не повернувся.
Протягом тривалого часу Золотоніським відділом поліції комплексно, за участю майже всього особового складу, проводилися оперативно-розшукові заходи по встановленню місця перебування зниклого, зокрема прочісування території, допити свідків та ін., однак до сьогоднішнього дня його місцеперебування було не відоме.
Що стало причиною загибелі юнака буде встановлено слідством після розтину, який відбудеться у найближчий час. Наразі слідчим відділом Золотоніського відділу поліції триває досудове розслідування за ч. 1 ст. 115 КК України.

Login to post comments

-1°C

Золотоноша

Mostly Cloudy

Humidity: 87%

Wind: 19.31 km/h

  • 04 Jan 2019 0°C -7°C
  • 05 Jan 2019 -1°C -7°C