Паління в постелі закінчилось трагічно— загинув господар квартири

16 березня серед дня в селищі Пальміра на вулиці Заводська  в кілька квартирному будинку сталася пожежа. Причиною пожежі є необережне поводження з вогнем під час паління . Господар квартири пенсіонер 1935 року народження палив у ліжку можливо після вживання спиртного, після чого й сталося займання домашніх речей в квартирі. Вогнем ліквідовані домашні речі та меблі в кімнаті площею 25 квадратних метрів, знищена підлога на площі 4 квадратних метри. Під час пожежі загинув господар квартири. Пожежа  ліквідована силами Золотоніської ДПРЧ №8. Величина завданих збитків становить 82 968 гривень. Не кажучи про загублене людське життя.
16 березня на автотрасі Бориспіль - Запоріжжя під селом Кропивна на спуску зупинилися 7 вантажних автомобілів , котрі не могли продовжувати рух. Їм допомогли рятувальники із Золотоніської ДПРЧ-8. Вони своїм транспортом розблокували затор та відновили рух на трасі.
19 березня, не дивлячись на те, що погода була морозною, температура повітря вдень на вулиці -10 градусів морозу, Золотоніські рятувальники допомагали відкачувати воду в житлових будинках жителів Дмитрівки, яких підтопило. Було викачано 150 кубів води у 5 будинках.
На відкачуванні води з підтоплених погребів та будинків у селах  Малі Канівці, Лукашівка, Лящівка, а також у Чорнобаї працювали також пожежні та рятувальники Чорнобаївської ДПРЧ №6.

Login to post comments

-2°C

Золотоноша

Cloudy

Humidity: 98%

Wind: 8.05 km/h

  • 14 Dec 2018 0°C -2°C
  • 15 Dec 2018 0°C -5°C