Оновлений 08:38:33 30.04.2019

Перша в цьому році сесія Чорнобаївської райради тривала 6 годин

   У Чорнобаї відбулася перша в цьому році сесія Чорнобаївської районної ради, у роботі якої взяли участь 29 із 34 депутатів. На її порядок денний було винесено 40 питань, котрі вона розглянула за 6 годин. Так як вже більше року в районі немає ні голови районної ради, ні заступника, то головують на сесії депутати по черзі. Цього разу головував на сесії депутат Анатолій Чупрун. Спершу депутати розглянули Програму соціально-економічного розвитку району на 2018 рік , потім—заслухали звіт голови райдержадміністрації Сергія Джоболди за минулий 2017 рік і його схвалили переважною більшістю голосів, за винятком одного, який утримався. Прийняли рішення про встановлення вартості харчування  дітей в закладах дошкільної освіти у співвідношенні 60 на 40, відповідно бюджетних платежів і батьківської плати в сільській місцевості і 50 на 50—у райцентрі Чорнобай. Прийняли ряд  районних програм про розвиток медицини, освіти, покращення соціального захисту населення.
  Обговорюючи звіт завідуючого сектором  у справах сім’ї, молоді та спорту РДА Володимира Авраменка, висловлювали критичні зауваження на засилля «легіонерів» у футбольних командах  та невдоволення роботою районної федерації футболу, тому напевне більшістю голосів інформацію не було взято до відома.
 Виникли дискусії й під час вирішення деяких кадрових питань. Депутати погодили  дострокове припинення  депутатських повноважень Григорія Зінченка, який раніше очолював Чорнобаївську районну раду, та задовільнили заяву головного лікаря Чорнобаївської районної лікарні Тетяни Козлової про звільнення з посади за власним бажанням. А от на погодження звільнення з посади головного лікаря центру первинної медико-санітарної допомоги Любові Тарасенко голосів не вистачило. Зокрема, й через те, що депутат районної ради Надія Квітка озвучила присутнім листа, підписаного 28 членами колективу закладу з проханням не звільняти з роботи їхнього головного лікаря.

Login to post comments

-1°C

Золотоноша

Mostly Cloudy

Humidity: 87%

Wind: 19.31 km/h

  • 04 Jan 2019 0°C -7°C
  • 05 Jan 2019 -1°C -7°C