Оновлений 08:38:33 30.04.2019

Олександра Кужель: «Надважливо - пожвавлення економіки країни»

 «Батьківщина» вимагає ухвалити законопроект №8
Народний депутат України фракції «Батьківщина» Олександра Кужель у ці дні перебуває з робочим візитом на Черкащині.
Під час свого візиту вона зустрілася з керівництвом правоохоронних органів, керівниками провідних місцевих підприємств, а також з партійним активом.
 Виступаючи перед партійцями, Олександра Кужель окреслила основні проблемні питання, які необхідно негайно вирішувати в Україні. Натомість у нині діючої влади немає зацікавленості у цьому.
«Надважливо пожвавлення економіки країни, підвищення рівня життя населення, - наголосила вона. - За три роки існування цієї влади 60% українців перебувають за межею бідності. У людей не вистачає грошей придбати найелементарніші речі. Це, в свою чергу, негативно впливає на розвиток малого та середнього бізнесу, який залежить від купівельної спроможності населення».
Вона наголосила, що, для малого і середнього бізнесу найголовніше – не часто змінювати законодавство і чесні відносини з владою. Крім того, важливо кредитувати бізнес під малі відсотки, як у європейських державах (3-5%).
Олександра Кужель також повідомила, що команда «Батьківщини» буде відстоювати найбільше черкаське підприємство «Азот», від роботи якого залежать робочі місця черкасців та доходи місцевого бюджету.
Наступного візиту Олександра Кужель планує зустрітися з підприємцями Черкащини.

Login to post comments

-1°C

Золотоноша

Mostly Cloudy

Humidity: 87%

Wind: 19.31 km/h

  • 04 Jan 2019 0°C -7°C
  • 05 Jan 2019 -1°C -7°C