Оновлений 08:38:33 30.04.2019

Слово до читачів

Залишайтеся з «Лівобережною»!
  Газета «Лівобережна» виходить із жовтня 2000-го року. Зараз ви тримаєте в руках 900-ий номер газети. Для приватної газети, яка понад 17 років тримається на плаву, це чималий строк, можна сказати, що видання досягло дорослого віку. Тримає рекламно-інформаційний напрямок. Починала газета із декількох чорно-білих сторінок, а сьогодні - повністю кольорова, з глянцевою обкладинкою. Нині переживає хоч і не найкращі часи, але й не найгірші. Ми вкладаємо чимало зусиль і коштів у розповсюдження і доставку газети. У місті Золотоноша газета продається більш як у 100 точках. Також стараємося охопити всі села Золотоніського та Чорнобаївського і Драбівського районів. Заключені договори з державним підприємством «Укрпошта», хоч вартість доставки постійно зростає. Також на 30% зросла вартість друку газети в друкарні. А ще вартість паливно-мастильних матеріалів, зарплатний фонд, який тривалий час не підвищувався. Та й вартість газети із листопада 2015 року залишається незмінною і становить 5,50 гривні.
Але ми не нарікаємо. На рекламу не збільшували ціни. Зберегли всі рубрики. Хоч кількість сторінок дещо зменшилася, але читач отримує 36 повноцінних  кольорових сторінок газети при тому, що вартість видання майже три роки тримається на одному рівні, не підвищуючись. До речі, газета стала тоншою ще  й через те, що потоншав папір.
Вихід 900-ого номера - це як проміжний ювілей під час руху до виходу 1000-тисячного номера. Як привід подякувати читачам «Лівобережної». Дуже вдячні  своїм передплатникам, покупцям, які постійно купують газету;  вдячні нашим рекламодавцям і тим, хто подає оголошення;  вдячні нашим розповсюджувачам — приватним підприємцям. Дякуємо за вашу  підтримку газети «Лівобережна». Сподіваємося на подальшу співпрацю, розуміння й сприяння. Шлемо Вам всім найкращі поздоровлення й побажання! Залишайтеся з «Лівобережною»! Прийом оголошень – в магазині «Лівобережна» біля торгового центру в Золотоноші.

Login to post comments

-1°C

Золотоноша

Mostly Cloudy

Humidity: 87%

Wind: 19.31 km/h

  • 04 Jan 2019 0°C -7°C
  • 05 Jan 2019 -1°C -7°C