Оновлений 08:38:33 30.04.2019

Сімейна драма

11 червня близько 03.00 год. в с. Антипівка, повернувшись із святкування випускного вечора доньки своєї співмешканки, 38-річний Віталій О. поконфліктував зі своєю дружиною та їх сварка швидко переросла в бійку. Жінка вирвавшись від співмешканця, заховалася за сарайне приміщення, а Віталій забігши до хати почав чіплятися до її батька, декілька разів вдаривши «тестя» по голові.
Володимир Т., 1958 року народження являється ліквідатором на Чорнобильській АЕС ІІ категорії, майже прикутий до ліжка. Нещодавно у чоловіка відібрало ноги, а тому має змогу пересуватися лише за допомогою милиць.
Чоловік, лежачи на дивані, почав підводитися, бо помітив, що Віталій направив руки до шиї, щоб  душити його, та обороняючись, схопив кухонного ножа, який лежав під подушкою та слугував йому для подрібнення їжі, оскільки майже не мав зубів й здебільшого харчувався у ліжку та наніс один удар в ліву частину грудної клітки, чим завдав останньому тілесні ушкодження у вигляді колото-різаного поранення грудної клітки, проникаючого поранення перикарда та лівого шлуночка серця. Після чого вийняв ніж з грудної клітки та усвідомивши, що накоїв викликав швидку допомогу.
По даному факту розпочато досудове розслідування за ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 115 КК України - закінчений замах на умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині. На даний час вище вказаному громадянину оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення. Зважаючи на вік та стан підозрюваного суддею та прокурором було обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Login to post comments

-1°C

Золотоноша

Mostly Cloudy

Humidity: 87%

Wind: 19.31 km/h

  • 04 Jan 2019 0°C -7°C
  • 05 Jan 2019 -1°C -7°C