Оновлений 08:38:33 30.04.2019

Із сесії міської Ради

Основним питанням  порядку денного на черговій сесії Золотоніської  міської  ради , яка відбулася 11 листопада , було питання забезпечення правопорядку та боротьби  зі  злочинністю.Доповідав начальник  Золотоніського відділу поліції  Олександр Охріменко. Цифри свідчили  про  зростання  фактів і явищ криміногенної обстановки.Зареєстровано 3400 заяв  проти 3092  за відповідний період минулого року, тобто збільшення становить 10%. Працівниками поліції виконано 2800 виїздів. Ріст злочинності піднявся на 21%. Навіть такий факт: нещодавно за один день, протягом  3 годин  було задокументовано 200 дзвінків на  домашні й мобільні номери телефонів від шахраїв, які виманювали гроші нібито для порятунку довірливих родичів.У Золотоноші на такі казки купилося троє потерпілих. А працював шахрайський центр в Бучі під Києвом, у виправній колонії. Ще один такий центр  розкрили і в Каневі, ведеться відпрацювання.
  Попри такі цифри на адресу начальника поліції та колективу правоохоронців від депутатів надходило багато подяк, відзначалися зрушення в роботі.  Хоч  вказувалося й на недоліки, зокрема, порушення правил дорожнього руху таксистами - зауваження висловлював працівник прокуратури Олександр Кириченко. В свою чергу від міського голови  Віталія Войцехівського на адресу прокуратури прозвучало зауваження  про затримку виділенням дослідним господарством  «Золотоніське»  земельних ділянок  для учасників АТО.
Сесія  затвердила внесення змін  до  бюджету—2016,  про виконання програми соціально-економічного розвитку за 9 місяців, схвалила  програму патріотичного виховання дітей на 2016—2020 роки, прийняла рішення із земельних питань, розглянутих  у постійних депутатських комісіях.
  Також депутати  ознайомилися зі зверненням  від фракції  «Свобода» депутата Анатолія Галушки проти ухвалення Верховною Радою виборів на Донбасі. Депутати також ознайомилися та взяли до відома звернення  депутата Верховної Ради Владислава Голуба до міського голови Золотоноші Віталія Войцехівського. 

Login to post comments

-1°C

Золотоноша

Mostly Cloudy

Humidity: 87%

Wind: 19.31 km/h

  • 04 Jan 2019 0°C -7°C
  • 05 Jan 2019 -1°C -7°C