Оновлений 07:49:04 14.06.2018
Заголовки:

Рекламне оголошення

Ви можете розмістити оголошення в цьому місці за 25 грн.

Головний редактор

Головний редактор

Слово до читачів

Залишайтеся з «Лівобережною»!
  Газета «Лівобережна» виходить із жовтня 2000-го року. Зараз ви тримаєте в руках 900-ий номер газети. Для приватної газети, яка понад 17 років тримається на плаву, це чималий строк, можна сказати, що видання досягло дорослого віку. Тримає рекламно-інформаційний напрямок. Починала газета із декількох чорно-білих сторінок, а сьогодні - повністю кольорова, з глянцевою обкладинкою. Нині переживає хоч і не найкращі часи, але й не найгірші. Ми вкладаємо чимало зусиль і коштів у розповсюдження і доставку газети. У місті Золотоноша газета продається більш як у 100 точках. Також стараємося охопити всі села Золотоніського та Чорнобаївського і Драбівського районів. Заключені договори з державним підприємством «Укрпошта», хоч вартість доставки постійно зростає. Також на 30% зросла вартість друку газети в друкарні. А ще вартість паливно-мастильних матеріалів, зарплатний фонд, який тривалий час не підвищувався. Та й вартість газети із листопада 2015 року залишається незмінною і становить 5,50 гривні.
Але ми не нарікаємо. На рекламу не збільшували ціни. Зберегли всі рубрики. Хоч кількість сторінок дещо зменшилася, але читач отримує 36 повноцінних  кольорових сторінок газети при тому, що вартість видання майже три роки тримається на одному рівні, не підвищуючись. До речі, газета стала тоншою ще  й через те, що потоншав папір.
Вихід 900-ого номера - це як проміжний ювілей під час руху до виходу 1000-тисячного номера. Як привід подякувати читачам «Лівобережної». Дуже вдячні  своїм передплатникам, покупцям, які постійно купують газету;  вдячні нашим рекламодавцям і тим, хто подає оголошення;  вдячні нашим розповсюджувачам — приватним підприємцям. Дякуємо за вашу  підтримку газети «Лівобережна». Сподіваємося на подальшу співпрацю, розуміння й сприяння. Шлемо Вам всім найкращі поздоровлення й побажання! Залишайтеся з «Лівобережною»! Прийом оголошень – в магазині «Лівобережна» біля торгового центру в Золотоноші.

Мамина пісня поруч з нами крокує все життя

  По понеділках і четвергах ввечері у міському парку імені Шевченка грає духовий оркестр. Можна послухати знайомі мелодії і навіть потанцювати.
У минулий четвер 7-го червня  ветеранська організація на чолі з головою спілки Раїсою Мотрич перед концертом духового ансамблю організувала свій концерт на тему "Мамина пісня поруч з нами крокує все життя". Артистами були  самі ветерани. Співали і хором, і дуетом, тріо й квартетом. Співали улюблені й знайомі пісні, а солістам дружно підспівував зал під відкритим небом на літній естраді.
Спершу три пісні акапельно виконала Поліна Петрівна Масич, голова ветеранської організації парфумерної фабрики. Вірш Надії Сакової «Материнська втрата» про співака із Золотоноші Олега Тарана прочитала Раїса Михайлівна Мотрич. (Авторці вірша цими днями виповнилося 75 і її принагідно привітали з ювілеєм).
А потім співав про калину червону ансамбль, а заспівував Василь Олександрович Прохоренко. Ці пісні розчулювали людей вже поважного віку.
 А потім після концерту почав грати духовий оркестр. Ветерани насолоджувалися відомими мелодіями, а дехто навіть виходив на сцену та кружляв у танці.  За незвичайними танцюристами збоку дивились діти й дорослі. Відчувалося, що розуміють одні одних і духовно збагачуються.

5-ий Всеукраїнський шаховий турнір тривав 5 днів

У Золотоноші відбувся п’ятий Всеукраїнський  шаховий турнір імені відомого гросмейстера й нашого земляка Ісаака Болеславського, котрий як і в попередні роки проходив у спортивному залі міської школи №3. Болеславський- відомий теоретик і тренер цього виду спорту, тричі виграв чемпіонат України, а в 1950 році  на світовій першості  розділив 1-2 місця із Давидом Бронштейном. На ювілейний турнір з’їхалося 120 любителів шахів  із багатьох областей України - Київської, Полтавської, Донецької, Одеської, Сумської, Житомирської, Миколаївської, Хмельницької, Кіровоградської, Чернігівської, Львівської, Харківської, Вінницької, із Києва і Дніпра. Турнір проходив у двох основних категоріях - в дорослій і молодіжній, за швейцарською системою  у 9 турів. Також на турнірі проводилась гра з блискавичних шахів і розв’язування шахових композицій.
Організатори цього турніру - Золотоніська міська рада та міськрайонна шахова федерація. Один з основних організаторів і спонсорів - Віктор Грінько, голова міськрайонної шахової федерації, який був і турнірним директором. А арбітром ФІДЕ  був Олег Городиський. Призовий фонд турніру становив 16 тисяч гривень.
Золотоношу представляли семеро гравців. Лідер за національним рейтингом Андрій Чопоров.12-річний  Ростислав Гончаренко. Від міста грали  Микола Гуков, Віктор Грінько і Владислава Грінько. В молодшій категорії- 11-річні  Владислав Попов і Ярослав Грінько.
Перше місце в турнірі «А» посів Ігор Жук з Умані. Друге - полтавчанин Володимир Цушко, третє - Олександр Рибченко зі столиці. Серед ветеранів - Іван Цюренко з Чернігова, одесит Мойсей Хазанкін і Володимир Андреєв з Южного. У жіночій першості  лідерами визначилися Олександра Корнійчук з Житомира, Валентина Логозинська з Київщини і Юлія Кравець із Львівської області. Серед золотоніських шахістів найкращий результат показав Андрій Чопоров серед дорослих, а серед дітей - Ростислав Гончаренко, в категорії до 12 років переможцем став Владислав Попов із Золотоноші. Дуже популярним на турнірі стало розв’язування шахових композицій, що спонсорував депутат обласної ради Віктор Полозов. Найкращий результат серед учасників з лівобережжя показав  Сергій Решітько з Новодмитрівки.

В аварію потрапив автомобіль швидкої допомоги, загинула медсестра

Днями в місті Черкаси сталася дорожно-транспортна аварія  за участю автомобіля швидкої допомоги з Чорнобаю. Водій спеціалізованого автомобіля «Служба 103» не справився з керуванням і зіткнувся з іншим легковим автомобілем. Під час аварії загинула молодша медична сестра Чорнобаївської станції швидкої допомоги жінка 1954 року народження. Того дня цим автомобілем на Смілу відправляли одну пацієнтку і «швидка» вже поверталася назад. Прикметно, що того дня в цю поїздку мав їхати й інший автомобіль, і інший водій, а його супроводжувати мали інші особи. Триває розслідування причин дорожно-транспортної пригоди.

Subscribe to this RSS feed

27°C

Золотоноша

Mostly Sunny

Humidity: 57%

Wind: 0.00 km/h

  • 19 Jun 2018 28°C 13°C
  • 20 Jun 2018 28°C 17°C