Оновлений 08:38:33 30.04.2019

Шлюб в день закоханих взяли Іван та Каріне

Минулої осені 12 жовтня 2016 року наша газета в публікації «Рідні сестри: старша стала молодшій за матір» розповіла про життєву історію двох юних сестер із Золотоноші. Каріне і Настя - рідні сестри по матері, котрі з дитинства натерпілися без материнської ласки і любові. Їхня мати у пошуках жіночого щастя покинула кількох своїх дітей, перебравшись із Запорізької області в Золотоношу, де знайшла собі добродушного чоловіка. З собою взяла тільки старшу доньку Каріне, а молодша Настя народилася вже тут. Та сімейної ідилії в зозулі не вийшло, покинула обох дівчаток на чоловікові руки і подалася світ за очі. Материнських прав її позбавили вже навздогін. Чоловік глядів молодшу доньку, а для старшої був опікуном. В свою чергу старша заміняла молодшій матір, хоч сама ще потребувала материнської ласки і уваги.
Каріне навчалась в Золотоніському професійному ліцеї, де про неї відгукуються як про самостійну й відповідальну дівчинку. Там навчилась як вести домашнє господарство, куховарити й порядкувати. А коли закінчила ліцей і стала повнолітньою, влаштувалась на роботу, міськрада виділила їй житло - старий будинок по вулиці Баха без світла, води й газу. Були й хвилини розпачу, коли не знала, що їй сироті робити з цією необжитою хатою. Але підтримали добрі люди. Із ліцею прийшли майстри й реставрували проводку. Приватний підприємець Оксана Міхновська зробила загорожу навколо двору. Депутат Віктор Полозов виділив 5 тисяч гривень, за які відремонтували скважину й встановили насос. А підприємець Костянтин Котенко з фірми «Зодчий» залив цементом підлогу на веранді. Немало праці доклала й сама дівчина, впорядковуючи дім, щоб в ньому можна було жити.
А Настя, поки живий був батько, не знала, яким болючим буває сирітство. Та батько захворів і помер. Сироту під опіку взяла бабуся, батькова мати. Але не надовго, бо в травні і вона померла. Третьокласниця Настя залишилась круглою сиротою і її забрали в притулок. Щоправда, її мала намір взяти під опіку тітка, але там був інтерес щодо спадщини. Тому міська служба у справах дітей через прокуратуру порушила клопотання про оформлення на дівчинку батьківської спадщини - крихітної хатинки з двох кімнат і кухоньки. Коли повідомили Каріну, що Настя в притулку, та стрепенулась, захвилювалась, висловила готовність допомогти, навіть якщо доведеться поступитися власними інтересами. Вона повнолітня і готова взяти опіку, адже вони рідні сестри. Під осінь Каріне забрала Настю до себе, перевела до іншої  ближчої школи. Готувати дім до новосілля допомагали сусіди. А припасами на зиму вони забезпечені з свого городу, котрий з весни засадила й доглянула старша сестра.
Ми фрагментарно переповіли для наших читачів цю історію не тільки зі щасливим кінцем, а й з продовженням. Приводом повернутися до надрукованого стала зовсім свіжа подія. У вівторок, 14 лютого, у день святого Валентина й всіх закоханих дівчина із Золотоноші Каріне Геворгян і хлопець із Новодмитрівки Іван Телятник зареєстрували шлюб у Золотоніському РАЦСі, одружилися. Їх вітали найближчі люди, в тім числі й працівниці міської служби у справах дітей. Іванові тато й мама пригортали невістку, готові назвати її донькою, а вона їх - батьками. За обоюдною згодою молодят вони тепер носитимуть прізвище Телятник. Серед лютого лежали навколо білі сніги, притискав мороз і кружляли в повітрі поодинокі сніжинки. А в тіснуватому залі міського РАЦСу було тепло і тісно від щирих поздоровлень і побажань молодятам щасливої сімейної дороги.
Цю життєву історію із сайту нашої газети запозичили журналісти-телевізійники з каналу СТБ і її «розкрутили» для передачі «Один за всіх» з ведучим Дмитром Карпачовим. Постаралися на передачу з різних усюд зібрати сім’ю - на минулому тижні Каріне запросили до Києва в телестудію, там вона зустріла і свою матір, а з батьком розмовляла по скайпу. (Передачу по СТБ показуватимуть у неділю 19.02 2017 о 21-ій годині).
-Перед самим одруженням отримала такий стрес, що очі не просихали. Розтривожили душу, але про зустріч не шкодую. Там у студії я сказала, що вдячна за підтримку комісії в справах дітей Віктору Григоровичу Харіну, Ірині Степанівні Ізгагіній, Наталі Володимирівні Романовій і ще багатьом людям за добро, - сказала Каріне, розтривожена каскадом подій.
  Крім цієї пари, 14 лютого в Золотоніському Рацсі взяли шлюб ще три пари з міста й району. Це пожвавлення з одруженнями. Найбільш інтенсивним був день, коли одружилося 8 пар. А за минулий рік  у місті  було зареєстровано 153 одруження.
 Валентина Андрійченко

Login to post comments

-1°C

Золотоноша

Mostly Cloudy

Humidity: 87%

Wind: 19.31 km/h

  • 04 Jan 2019 0°C -7°C
  • 05 Jan 2019 -1°C -7°C